Į ką atsižvelgti renkantis debesijos paslaugų teikėją?

Į ką atsižvelgti renkantis debesijos paslaugų teikėją?

Vis daugiau verslo atstovų, siekdami ilgalaikės sėkmės, pereina prie debesijos, kitaip vadinamos debesų kompiuterijos (angl. cloud computing), paslaugų. Šiandien jų pasiūla išties nemaža. Todėl pasirinkti geriausią debesijos paslaugų teikėją gali būti pakankamai sudėtinga. Tam, kad ši užduotis būtų lengvesnė, pateikiame pagrindinius aspektus, į kuriuos derėtų atsižvelgti, priimant galutinį sprendimą.

Saugumas

Saugumo užtikrinimas debesyje yra vienas svarbiausių dalykų. Todėl paslaugų teikėjui turėtumėte užduoti išsamius ir aiškius klausimus, susijusius su jūsų unikaliais naudojimo atvejais, pramone, reguliavimo reikalavimais ir bet kokiais kitais rūpimais klausimais. Išsiaiškinkite, kokie yra jūsų saugumo tikslai, kiekvieno teikėjo siūlomos saugumo priemonės ir mechanizmai, naudojami jūsų programoms ir duomenims išsaugoti. Taip pat įsitikinkite, kad visiškai suprantate konkrečias sritis, už kurias atsakinga kiekviena šalis.

Atitiktis

Turėtumėte būti tikri, kad renkatės tokį debesijos paslaugų teikėją, kuris gali padėti atitikti jūsų pramonei ir organizacijai taikomus atitikties standartus. Kad ir kokie šie bebūtų, įsitikinkite, kad suprantate, ko reikės atitikčiai, kai jūsų programos ir duomenys bus naudojami debesų infrastruktūroje. Aiškiai suvokite savo atsakomybes ir tai, kokius atitikties aspektus padės užtikrinti paslaugų teikėjas.

Valdomumas

Skirkite laiko tam, kad išsiaiškintumėte, ką, naudodamiesi debesijos paslaugomis, turėsite valdyti patys. Kiekviena iš jų palaiko skirtingus orkestravimo įrankius ir integruojasi su įvairiomis kitomis paslaugomis. Jei turite jūsų organizacijai ypač svarbių paslaugų, įsitikinkite, kad pasirinktas teikėjas siūlo paprastą integracijos būdą. Prieš priimdami galutinį sprendimą, nepamirškite nustatyti, kiek laiko ir pastangų reikės jūsų komandai įvairiems debesų infrastruktūros aspektams valdyti.

Debesijos paslaugų teikėjas – svarbus verslo partneris. Todėl turėtumėte jį rinktis atsakingai. Atsižvelkite į šiame straipsnyje aptartus aspektus ir priimkite geriausią sprendimą. Na, o iš arčiau susipažinti su profesionaliu debesijos paslaugų teikėju, turinčiu ilgametę patirtį, galite čia: https://www.ba.lt/lt/paslaugos/debesijos-paslaugos/.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų