„Huawei“ ekrano taisymui – nuolaidos net iki 35 proc.

„Huawei“ ekrano taisymui – nuolaidos net iki 35 proc.

Išmaniųjų įrenginių taisymo servisas „Smart Master“ skelbia gerą žinią „Huawei“ telefonų savininkams. Dabar daugelio šio gamintojo modelių ekranai čia taisomi net iki 35 proc. pigiau.

„Telefonų gedimų pasitaiko įvairių, tačiau vienas dažniausių yra įskilęs ekranas. Ypač žiemą – slysta ne tik kojos, bet ir telefonai iš rankų. Reaguojame į šias tendencijas ir kurdami pasiūlymus savo klientams. Šiuo metu suklusti turėtų „Huawei“ telefonų savininkai – daugeliui šio gamintojų telefonų ekrano keitimui galioja ypač didelės nuolaidos“, – sakė Evaldas Viselga, „Smart Master“ vadovas.

„Smart Master“ servisų ilgai ieškoti nereikia – jie įsikūrę kiekviename iš beveik 70-ies „Tele2“ salonų visoje Lietuvoje.

Kuriems modeliams galioja nuolaida?

Visuose „Smart Master“ centruose ekrano keitimo paslaugai iki 35 proc. nuolaida taikoma net 6 „Huawei“ telefonams: „Huawei P20“, „Huawei P20 Lite“, „Huawei P20 Pro“, „Huawei P Smart“, „Huawei Mate 20 Lite“ bei „Huawei Mate 20 Pro“.

„Vykdydami šią akciją norime paskatinti vartotojus įrenginių taisyti tik originaliomis detalėmis ir tik autorizuotuose servisuose. Tokiu būdu bandome pakeisti nusistovėjusį požiūrį, jog ekranų taisymas originaliomis detalėmis yra brangus“, – pasakojo E. Viselga.

Išmaniesiems įrenginiams – tik išmanus taisymas

Pasak „Smart Master“ servisų vadovo, yra ir kita priežastis, kodėl vykdoma tokia akcija – šiuolaikiniams išmaniesiems įrenginams reikalinga profesionali ir inovatyvi priežiūra. Tai ne tik originalios detalės, bet ir jas parenkantys šios srities ekspertai, sugebantys profesionaliai įvertinti telefono gedimą ir pritaikyti geriausią taisymo sprendimą.

„Vartotojams svarbu žinoti, kad sutaisius telefoną neautorizuotoje taisykloje, jo garantija nebegalios, be to, jei gedimas atsiras vėl, už pakartotinį taisymą teks mokėti dar kartą. Sutaisius „Smart Master“ centre, telefono garantija liks galioti, o jos neturint, taisymui bus suteikiama 90 dienų serviso garantija“, – sakė E. Viselga.

„Smart Master“ servisų profesionalai ne tik pakeis įrenginio ekraną ar sutaisys kitą gedimą, tačiau papildomai patikrins ir visus esminius parametrus: ryšį, įrenginio jutiklius, ekrano jautrumą, kamerą. Tai yra daroma tam, kad telefonas klientui būtų atiduodamas nepriekaištingos būklės.

Tai dar ne viskas. Jei taisymo išlaidų nepadengia garantija ar draudimas – „Tele2“ klientams visuose „Smart Master“ servisuose yra suteikiama galimybė atsiskaityti dalimis.

„Smart Master“ klientai taisydami telefoną nelieka be ryšio

Norėdami klientams padėti išvengti nepatogumų, kol jų įrenginys yra taisomas, „Smart Master“ meistrai, jei tik turi galimybę, pasiūlo jiems pakaitinį telefoną. Tačiau prie jo ilgai pratintis nereikia – išmanusis savininkui grąžinamas itin greitai – per 2–5 darbo dienas nuo jo pridavimo taisyti.

Klientams sukurta ir itin patogi internetinė svetainė www.smartmaster.lt. Joje, sugedus įrenginiui, galima patikrinti preliminarią taisymo kainą, sužinoti artimiausio priėmimo salono adresą, o vėliau ir sekti atliekamų darbų statusą. Be to, svetainėje galima rasti ir naudingos informacijos, kaip prižiūrėti bei apsaugoti savo įrenginius.

„Smart Master“ servisuose galima taisyti visus „iPhone“, „Samsung“, „Huawei“ „LG“, „Getnord“, „Coolpad“, „Meizu“, „Sony“ ir „Xiaomi“ įrenginius bei mygtukinius „Nokia“ telefonus.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų