HOROSKOPAS vasario 3-iajai, penktadieniui

HOROSKOPAS vasario 3-iajai, penktadieniui

AVINAS

Nors stengsitės būti optimistai, regis, neišvengsite nemalonių netikėtumų. Galbūt teks aiškintis dėl nesutvarkytų reikalų, nuostolio, šeimos nario poelgio ar pan.

JAUTIS

Šiandien būsite linkę rizikingai elgtis ir tokiu savo nusiteikimu vienus erzinsite, kitus intriguosite. Galite gauti avantiūristišką pasiūlymą, kuriam nepajėgsite atsispirti. Pagalvokite apie galimas pasekmes.

DVYNIAI

Šiandien galimas prasmingas patyrimas. Jūsų dėmesio reikalaus žmonės, gal net jums tiesiogiai nepažįstami. Regis, kažkam ištiesite pagalbos ranką.

VĖŽYS

Būsite emocingi ir neramūs. Galite įsimylėti arba ką nors sužavėti. Galite sudaryti komercinę, draudimo ar tiekimo sutartį. Pasisaugokite sukčių ir apsukrių veikėjų, siūlančių keistas pasipelnymo schemas.

LIŪTAS

Prieštaringa diena. Viena vertus, džiaugsitės nusipelnytu atlygiu, komplimentais. Kita vertus, gali neraminti sveikata arba slapti kompromatai, apkalbos.

MERGELĖ

Būsite linkę rizikuoti, ir jums gali pasisekti, jeigu staiga supratote savo gyvenimo pašaukimą ar tikslą. Tik neapsirikite pasirinkdami rizikos objektą, kitaip kažkas gali jus pergudrauti. Atsargiai kelyje.

SVARSTYKLĖS

Galimi nenumatyti įvykiai, todėl svarbu vengti rizikos ir apsidrausti. Be to, jums siūlomos naujovės gali išmušti iš vėžių. Neskubėkite, pasitarkite, ar verta kišti galvą į mažai žinomą reikalą.

SKORPIONAS

Laiko arba išlaidų gali pareikalauti su mokslu, kelione, nepažįstamais žmonėmis susiję reikalai. Galbūt su įtampa lauksite tam tikrų rezultatų ar informacijos.

ŠAULYS

Ši diena tinkama finansinių reikalų tvarkymui. Pravartu rimčiau pasirūpinti švara, tvarka, higiena darbo vietoje bei namuose. Patikrinkite, ar tinkamai veikia technika, elektros įranga.

OŽIARAGIS

Gali kilti noras išlaidauti, įsigyti ką nors originalaus. Spontaniškai gali užsimegzti meilės intriga, kuri kai ką sugriaus. Iš artimos aplinkos žmonių bei tarpininkų galite gauti naudingų patarimų.

VANDENIS

Jus baugins nesėkmės, nuostolio galimybė ir tai trukdys pasiryžti norimai reformai ar pan. Visgi galimas netikėtumas, kuris išmuš jus iš pusiausvyros ir privers rizikuoti.

ŽUVYS

Galite sulaukti neplanuotų svečių ar pasiūlymų. Regis, sustiprės jūsų kūrybinės galios, nestokosite azarto. Visgi jums teks kontroliuoti savo pomėgius bei norus, kitaip negalėsite įgyvendinti to, ką numatėte. Venkite rizikos kelyje.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų