HOROSKOPAS vasario 1-ajai, trečiadieniui

HOROSKOPAS vasario 1-ajai, trečiadieniui

AVINAS

Tikėtinas augantis naujų įspūdžių, informacijos poreikis. Jūsų požiūris kitiems žmonėms gali pasirodyti keistokas. Melagingų interpretacijų skleidimas garbės nepridės.

JAUTIS

Šiandien seksis įvairaus pobūdžio veikla ir bendravimas. Visgi sutarčių sudarymą, svarbius vizitus ir pokalbius verčiau atidėkite popietei, nes rytas nežada racionalių sprendimų.

DVYNIAI

Gana prieštaringa diena. Itin domins aktyvi veikla, viešnagės, bet realiai daugiau ką nuveikti bus įmanoma ne iš pat ryto, o gerokai įdienojus. Reikėtų labiau derintis prie aplinkinių, vengti nesusipratimų. Verčiau atvirai pripažinkite savo trūkumus.

VĖŽYS

Pasistenkite nebūti išsiblaškę, nerizikuokite, nes netyčia galite pakenkti ir sau, ir kitiems. Gautą informaciją keletą kartų patikrinkite, nes ji gali būti klaidinanti. Neskubėkite tikėti gandais, apkalbomis.

LIŪTAS

Kai kurie draugai, pažįstami gali neišpildyti duotų pažadų. Tačiau ir jūs patys per neapdairumą galite kažkam pridaryti problemų. Kritiškiau vertinkite šį rytą išgirstus verslo, finansinius pasiūlymus.

MERGELĖ

Darbo srityje galite susidurti su nelabai garbinga konkurencija, politikoje – su suktais varžovais. Tačiau palaikymo ir gerbėjų vi tik turėsite. Labiau saugokite sveikatą.

SVARSTYKLĖS

Tai gali būti įtempto mokymosi ar kitų mokymo diena. Galite įsivelti į etinius, religinius, teisinius disputus. Galite gauti arba kažkam pateikti gerai apgalvotą pasiūlymą.

SKORPIONAS

Šiandien reikėtų būti atsargesniems įsipareigojant finansiškai. Dėl padarytų klaidų gali įstrigti projektai. Itin svarbu tinkamai rūpintis vaikų poreikiais.

ŠAULYS

Šiandien labai svarbu diplomatiškai kalbėti su žmonėmis, toleruoti kitokį požiūrį. Pasistenkite nieko nesugadinti asmeninių santykių srityje. Orientuokitės į ryšius, vertus tikro pasitikėjimo.

OŽIARAGIS

Gana netikėtai galite būti apkaltinti finansiniais ar kitokiais pažeidimais, kompetencijos stoka. Galbūt nekaip jausitės arba nerasite bendros kalbos su kolegomis. Pasistenkite valdyti savo seksualinius polėkius ir nesipykti su draugais, mylimaisiais.

VANDENIS

Regis, jums parūps menas arba pramogos, romantika. Tikėtinas kūrybinis įkvėpimas. Labiau kontroliuokite vaikus. Juos gali užvaldyti noras neįprastai pasielgti.

ŽUVYS

Įmanomi įvykiai, kurie primins praeities klaidas ar nuoskaudas. Galima padaryti naujų pažeidimų tvarkant dokumentus, vairuojant, ypač iš ryto, kai būsite mieguisti, išsiblaškę.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų