HOROSKOPAS sausio 31-ajai, antradieniui

HOROSKOPAS sausio 31-ajai, antradieniui

AVINAS

Šiandien nesėdėsite sudėję rankų ir visokiais būdais stengsitės atkreipti į save dėmesį bei išpešti naudos. Jūsų pastangos duos neblogų rezultatų. Galite praturtėti ar atstatyti stabilumą.

JAUTIS

Įmanomas sėkmingas postūmis reikaluose, kurie šiuo metu yra jums aktualūs. Gali ūgtelti jūsų autoritetas, papilnėti piniginė, pasipildyti gerbėjų sąrašas ar pan. Nevenkite siekti tolimesnio progreso.

DVYNIAI

Šiandien jūsų pastangos profesijos srityje neturėtų užgožti visų kitų gyvenimo sričių. Produktyviai padirbėkite dieną, o vakarą pasilikite savo malonumui.

VĖŽYS

Išgirsite intriguojamų užuominų. Galbūt girdėsite ir matysite tai, ko iš tikrųjų nėra, arba į iliuzijas temps meilės svajos. Visgi kai kurios jūsų fantazijos turėtų pildytis, o keistos nuojautos gali pasitvirtinti.

LIŪTAS

Būsite nusiteikę bendrauti. Sieksite susitikti su senais bičiuliais, gauti iš jų patarimų. Kai kurias problemas įveikti seksis lengviau, jeigu atnaujinsite svarbius santykius.

MERGELĖ

Šiandien norėsis tvarkos, komforto, todėl būsite linkę iš širdies paplušėti. Gali nudžiuginti atliktų darbų įvertinimai, naujo projekto sėkmė, atsirandantis stabilumas ar pan.

SVARSTYKLĖS

Aktyvi, įvykių kupina diena. Galite sulaukti pasiūlymų. Galbūt teks bendrauti su žiniasklaida, įtakingais veikėjais, atvykusiais iš užsienio ar kt. Galite susitarti dėl investicijos, draudimo, tiekimo.

SKORPIONAS

Verta pagalvoti apie pertvarkymus, atsisakyti senų principų ar metodų, jeigu akivaizdu, kad reikalingos naujovės. Turėtų pildytis meilės bei seksualiniai lūkesčiai

ŠAULYS

Šiandien aktyviai bendrausite, tarpininkausite, konkuruosite. Jūsų pasiūlymai neliks be atsako. Visgi svarbiu klausimu derėtų pasitarti su specialistais, teisininkais, o ne su socialinių tinklų komentatoriais.

OŽIARAGIS

Neblogų idėjų gali kilti, jei ruošiatės steigti ar modernizuoti įmonę, įsigyti naujus baldus, keisti įvaizdį, mitybą. Pravartu įsiklausyti į specialistų rekomendacijas. Meilės pagundos galimos net ir darbe.

VANDENIS

Regis, pajusite kūrybinį įkvėpimą arba daugiau sportinio ir kitokio azarto. Į bet kokią veiklą ir aplinką stengsitės įnešti naujumo. Galbūt kiek pasikeis požiūris į mylimą asmenį arba vaikus.

ŽUVYS

Šiandien džiaugsitės kasdienybe, tad nereikės toli ieškoti laimingų akimirkų. Mažos sėkmės teiks ne menkesnį pasitenkinimą nei didelės. Galbūt nustebinsite artimą žmogų savo išskirtiniu dėmesiu ir pagalba.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų