HOROSKOPAS sausio 27-ajai, penktadieniui

HOROSKOPAS sausio 27-ajai, penktadieniui

AVINAS

Nuo pat ryto imsite vadeles į savo rankas ir bandysite viskam vadovauti, viską kontroliuoti. Su gera komanda galite daug nuveikti. Visgi kai kuriems žmonėms atrodysite nepakankamai kompetentingi.

JAUTIS

Šiandien būsite linkę neapskaičiuoti savo jėgų ir galimybių tiek dirbdami, tiek vadovaudami kitiems, tiek vartodami svaigalus ar vaistus. Pasitelkite saiką.

DVYNIAI

Svarbiausia ir įdomiausia šiandien bus bendrauti su kitais bei jausti kolektyvo palaikymą. Regis, teks pasukti galvą, kaip įvykdyti prisiimtą įsipareigojimą.

VĖŽYS

Nors neišvengsite didelio darbo krūvio, diena turėtų nenuvilti, nes norimus rezultatus pasieksite. Visgi vakare gali pasireikšti nervingumas, polinkis ginčytis.

LIŪTAS

Jums gali kilti rūpesčių per nepažįstamus žmones, užsieniečius arba dėl kelionės. Jeigu ruošiate mokslinį darbą ar publikaciją, pasistenkite rimtai pasitikrinti, ką parašėte.

MERGELĖ

Galite gauti žinią apie savo draugą, pažįstamą. Galbūt imsitės nebaigto projekto, finansinės ataskaitos ar kt.

SVARSTYKLĖS

Kitų žmonių pasiekimai skatins aktyviai veikti. Norėsis įrodyti, kad nesate prastesni. Iš dalies jums seksis, tačiau galite įgyti rimtų oponentų. Vakaras bus nervingesnis.

SKORPIONAS

Būsite labai darbštūs, gal net per daug. Geri ketinimai ne visada gerai įvertinami ir nebūtinai duoda norimų rezultatų. Veikiausiai problemų nekils, bet rožinių iliuzijų verčiau nepuoselėkite. Atsargiai kelyje, ypač vakare.

ŠAULYS

Jums seksis prikaustyti kitų dėmesį, pristatant savo straipsnį, idėją, projektą ar kitokią veiklą. Galite tikėtis gausių komentarų, intriguojamų pokalbių, viliojamų pasiūlymų.

OŽIARAGIS

Šiandien jums labiausiai rūpės situacija namuose, šeimoje, artimųjų aktualijos. Verslas ar kita veikla leis šiek tiek užsimiršti, tačiau vakaras vėl grąžins į asmeninę realybę. Pasistenkite bendrauti kuo taikiau.

VANDENIS

Šiandien veikiausiai pasijusite padėties valdovais. Jūsų klausys, girdės, jus gerbs. Visgi nepraraskite budrumo, nes bet kokia neatsargi frazė gali būti nukreipta prieš jus.

ŽUVYS

Jūsų noras labiau prasigyventi, daugiau uždirbti skatins griebtis tokių verslo būdų ar pajamų šaltinio variantų, kurie dar nėra išbandyti. Numatykite pasekmes.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų