HOROSKOPAS sausio 24-ajai, antradieniui

HOROSKOPAS sausio 24-ajai, antradieniui

AVINAS

Norėsis atsipalaiduoti, nieko neveikti, tačiau to padaryti, regis, nepavyks – atsiras įvairių reikalų. Branginkite kitų žmonių jausmus, bet kartu gerbkite ir save.

JAUTIS

Ši diena turėtų būti gana įdomi. Jus prisimins draugai, galite užmegzti reikšmingą pažintį, sulaukti reikalingos pagalbos arba rimtų pažadų. Turėkite omenyje, kad tarpusavio susitarimai jus irgi įpareigos.

DVYNIAI

Būsite gana darbštūs, objektyviai mąstantys, organizuoti, bet kartu stengsitės aprėpti daugiau, nei yra įmanoma. Galite sulaukti raginimo dėl kažko apsispręsti, imtis neatidėliotinų reformų, pradėti mokymus, inicijuoti projektą ar pan.

VĖŽYS

Galite sulaukti žinių, susijusių su finansinėmis, teisinėmis perspektyvomis, užsieniu, tarptautiniu projektu, mainų programos studijomis ar kt. Palaikymo galite tikėtis iš nepažįstamų žmonių, specialistų.

LIŪTAS

Būsite gana gerai vertinami, bet turbūt norėsite dar daugiau naudos, pagarbos bei meilės. Tikriausiai sulauksite finansinio ar kitokio pasiūlymo. Jei balansavote ant pavojingos ribos, specialisto konsultacija gali pasirodyti veiksminga.

MERGELĖ

Regis, jausite, kad jau pavyksta įveikti dalį problemų, kilusių asmeniniuose santykiuose arba dėl tarpininkavimo, finansų, mokesčių, paslaugų teikėjų, neteisingai suprastų taisyklių ir kt. Neretai tereikia aiškaus komunikavimo ir kompromiso.

SVARSTYKLĖS

Darbe tikėtinos reformos, naujovės. Gali pavykti sudaryti naudingą komercinę ar tiekimo sutartį. Jeigu dabar ypač svarbi sveikata, tikėtini jos tyrimų rezultatai.

SKORPIONAS

Tikriausiai šiandien panorėsite išbandyti savo jėgas, talentus ar išmonę, jei tik atsiras tokia proga. Regis, net komplikuoti santykiai pagerės, jei jums nepritrūks supratingumo, šilto humoro, gebėjimo išgirsti kitų žmonių norus, mintis.

ŠAULYS

Užplūs prieštaringos mintys bei nuotaikos. Galimas pasiūlymas dėl papildomo darbo, nuomos ar pan. Prisiimdami didesnę atsakomybę, turite būti įsitikinę, kad sugebėsite pateisinti kitų pasitikėjimą.

OŽIARAGIS

Šiandien tikriausiai nebus kliūčių susitarti dėl aktualių jums dalykų. Seksis tvarkyti organizacinius, reklamos reikalus, mokytis, derėtis. Jeigu elgsitės diplomatiškai, galite pasiekti norimą tikslą.

VANDENIS

Aktyviai bendrausite ir tvarkysite su verslu susijusius klausimus. Taip pat spėsite pasirūpinti ir kitų žmonių interesais bei poreikiais. Regis, nenuvils žmogus, su kuriuo turėsite finansinių, komercinių reikalų.

ŽUVYS

Diena praeis gerai, jei nepristigs pakantumo ir kantrybės. Galite įgyvendinti kai kuriuos planus ir sėkmingai pasireklamuoti. Galbūt sudominsite žiniasklaidos atstovą ar visuomenės nuomonės formuotoją.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų