HOROSKOPAS lapkričio 23-iajai, ketvirtadieniui

HOROSKOPAS lapkričio 23-iajai, ketvirtadieniui

AVINAS

Pasižymėsite emocionalumu ir pretenzingumu. Jūsų nesivaldymas bei neatsargumas gali atnešti problemų ne tik jums, bet ir aplinkiniams. Verčiau nepradėkite to, kas reikalauja konkrečių sprendimų, pinigų.

JAUTIS

Šiandien gerai nesuvoksite, kas aplinkui darosi. Nesugebėsite objektyviai vertinti situacijos. Dėl nenumatytos priežasties arba dėl jums nesuprantamų intrigų kažkoks jūsų tikslas gali tapti sunkiau įgyvendinamas.

DVYNIAI

Diena praeis be ypatingų pakitimų, jeigu nesistengsite visiems diktuoti savo valios, priblokšti kritiniais pastebėjimais ar kt. Kita vertus, vargu ar sugebėsite ramiai klausytis oponentų ir juos gerbti. Nepasiduokite provokacijoms.

VĖŽYS

Savanaudiškumo ir agresijos jūsų aplinkoje šiandien nestigs, kiekvienas jausis visko geriausio nusipelnęs ir teisus. Gali būti, kad išgirsite apie save tai, ko nesitikėjote Labiau pasirūpinkite sveikata, įvaizdžiu ir mažiau nervinkitės dėl pataisomų dalykų.

LIŪTAS

Parūps mokslas, aktualūs projektai, vaikų poreikiai. Tačiau tai kels nerimą ir įtampą, ypač jei piniginė plonėja, išlaidų nemažėja. Be to, daug kas priklausys nuo aplinkybių, o ne nuo jūsų pastangų ar norų.

MERGELĖ

Šiandieną jums bus šaltoka ir emociškai, ir fiziškai. Veikiausiai nemaloniai liūdins atvėsę santykiai, nepalankus mikroklimatas darbe ar pan. Bus sunku vykdyti keliamus reikalavimus.

SVARSTYKLĖS

Gero, šilto sutarimo su aplinkiniais šiandien neverta tikėtis. Venkite ginčų, intrigų, familiarumo. Kuo mažiau nervinkitės, nes stresas silpnina imunitetą. Rūpinkitės sveikata.

SKORPIONAS

Šiuo metu labai svarbu devynis kartus pamatuoti ir tik dešimtą kirpti. Forsuodami situaciją, gana netinkamai galite išspręsti meilės dilemą, vaikų ar turtinę aktualiją. Daugiau dėmesio skirkite tvarkai ir higienai.

ŠAULYS

Regis, nuotaiką drums problemos šeimoje, rūpesčiai, susiję su vaikas ir pan. Apie pastaruosius daug kalbėsite, ieškosite patarimų. Labai svarbu pasitelkti kantrybę.

OŽIARAGIS

Tikėtinas didesnis jautrumas, nervingumas. Net dėl menkiausios priežasties pyksitės su aplinkiniais. Daug kuo besirūpindami, galite neįvertinti realių savo arba kitų žmonių galimybių. Nederėtų veltis į avantiūras.

VANDENIS

Kalbos suksis apie mokslą, komerciją, reklamą, visuomeninius projektus. Dėl gautų pasiūlymų derėtų rimtai pasukti galvą, pasiskaičiuoti, ką jie duos – naudą ar nuostolį.

ŽUVYS

Jūsų viltys lengvai pasipelnyti ar ką nors laimėti kitų sąskaita gali nepasiteisinti. Galbūt ėmėtės atsakomybės ar darbų, kurių nepajėgiate įveikti. Tokiu atveju bus nelengva išvengti įtampos bei konfrontacijos.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų