HOROSKOPAS lapkričio 19-ajai, sekmadieniui

HOROSKOPAS lapkričio 19-ajai, sekmadieniui

AVINAS

Šiandien būsite draugiški, komunikabilūs. Ir patys veršitės bendrauti, ir kitus trauksite prie savęs. Viskas klostysis palankiai, galite susitikti su įdomiu pažįstamuoju arba užmegzti intriguojamą naują pažintį. Galite išvykti į tarptautinį renginį.

JAUTIS

Nusimato ir malonių, ir ne itin malonių rūpesčių. Nors stengsitės palaikyti gerą mikroklimatą bei tarpusavio supratimą su aplinkiniais, širdyje kirbės nerimas dėl artėjančios darbo savaitės, artimųjų ar kt.

DVYNIAI

Jei išvyksite į konferenciją, nusimato susitikimų su įžymybėmis, įtakingais veikėjais, užsieniečiais, reikšmingi pokalbiai. Galbūt ir jums pavyks pademonstruoti erudiciją, sąmojį.

VĖŽYS

Regis, jums kils ūpas iš pagrindų tvarkytis, senus daiktus keisti naujais, renovuoti ir pan. Tam tikslui gali prireikti pinigų. Regis, pasiteisins ir tos išlaidos, dėl kurių abejojate.

LIŪTAS

Seksis aiškintis santykius, derinti norus ir planus, bendrauti. Jeigu organizuojate kokį nors renginį, jums puikiai pavyks. Turėsite progą susitikti su asmeniu, kurį laikote gerbėju ar potencialiu partneriu.

MERGELĖ

Šiandien jūsų nereikės raginti, kad pasirūpintumėte kasdieniniais reikalais, namų ūkiu, augintiniais. Noriai darbuositės ir bendrausite. Svarbu pasirūpinti ir sveikata.

SVARSTYKLĖS

Šiandien neatsisakysite mažų gyvenimo malonumų ir pramogų. Jūsų dėmesiu, lepinimu, gurmanišku maistu džiaugsis vaikai ir kiti šeimos nariai bei augintiniai.

SKORPIONAS

Šiandien jus stipriai veiks nuotaikos, tačiau blogesnes gebėsite suvaldyti. Galite noriai imtis namų ruošos. Regis, daug dėmesio skirsite vaikams, šeimai, mylimiems augintiniams.

ŠAULYS

Tai bus gana šauni diena, jeigu planus surikiavote taip, kad galėtumėte daryti ką norite. Turėsite įvairių pokalbių, galite išsiaiškinti svarbius santykius, gauti viliojamų pasiūlymų.

OŽIARAGIS

Diena nebloga, rami, komfortiška. Patiks krapštytis buityje, sukiotis apie puodus, pirkti gražius daiktus. Šiek tiek nerimausite dėl draugo ar partnerio, jausite jį turint paslapčių.

VANDENIS

Norėsis atsipalaiduoti, užsiimti tik tuo, kas yra malonu arba meniška. Patiks bendrauti su asmenimis, turinčiais savitą požiūrį ir patirtį. Galite atkurti santarvę, gerus santykius, jeigu tik to panorėsite.

ŽUVYS

Regis, jums stigs valios, ryžto, tačiau pasireikš stiprios nuojautos, meniniai sugebėjimai. Veikiausiai mėgausitės įvairiais gandais, paskalomis, paslaptimis.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų