Horoskopai: kodėl verta jais tikėti?

Horoskopai: kodėl verta jais tikėti?

Horoskopai nepalieka abejingų: vieni jais tiki ir nuolat domisi, kas jų laukia artimiausią dieną, o kiti yra nusiteikę ganėtinai skeptiškai.

Vis dėlto, tinkamai sudarytas horoskopas gali padėti įspėti apie tykančius pavojus ar motyvuoti labiau pasitempti, todėl tai yra viena iš priežasčių, kodėl astrologinėmis pranašystėmis vertėtų bent kartais pasidomėti. Horoskopo skaitymas nereikalauja pernelyg daug laiko, taigi, tam skirdami vos keletą minučių galėsite paprasčiau planuoti dienos darbus ar numatyti tam tikrų įvykių eigą.

Horoskopų sudarymo principai

Kiekvienam zodiako ženklui yra priskiriamas astrologinis namas, kurio padėtis turi tam tikrą poveikį jame atsidūrusiam ženklui. Būtent ši padėtis neretai paaiškina tam tikrų įvykių klostymąsi (pavyzdžiui, kodėl niekaip nepavyksta susirasti darbo, arba kodėl nesiseka asmeniniame gyvenime). Astrologinio namo padėtis turi stipresnį ar silpnesnį poveikį tam tikroms sritims, todėl astrologai į tai atsižvelgia rengdami horoskopus. Nors tiksliausi yra asmeniniai horoskopai, kurie yra sudaromi atsižvelgiant į gimimo datą ir laiką, tačiau bendrojo pobūdžio horoskopas taip pat gali padėti nustatyti tam tikrų įvykių polinkį.

Ar tikrai viskas yra nulemta?

Jei žinotume, kas mūsų neišvengiamai laukia rytoj ar po mėnesio, ryte greičiausiai nė nesikeltume iš lovos ir nedėtume didelių pastangų siekdami užsibrėžtų tikslų. Nors pasitaiko ir labai sėkmingų, ir mažiau nusisekusių etapų, tačiau tai tikrai nereiškia, kad turėtume sustoti, ir palikti viską spręsti likimui. Vertėtų nepamiršti, kad horoskopai tik parodo mažesnę ar didesnę tam tikrų įvykių tikimybę, tačiau už savo likimą esame atsakingi tik mes patys. Astrologinės prognozės mus gali įspėti apie gresiančius pavojus ir sulaikyti nuo pernelyg skubotų sprendimų, taigi, pasitikrinti savo horoskopą visada yra palanku.

Pirmieji horoskopai sukurti dar antikos laikais

Horoskopai tikrai nėra šių dienų „išradimas“ – pirmosios astrologinės prognozės buvo sudarytos dar prieš keturis tūkstančius metų. Senovės graikai stebėjo žvaigždes ir bandė braižyti tam tikras schemas, pagal kurias būdavo atliekami tam tikri spėjimai. Šiandien horoskopų sudarymas yra gerokai tikslesnis, tačiau tai visuomet reikalauja tam tikrų žinių ir įgūdžių. Nors skeptikai mano, kad astrologinių prognozių sudarymas yra atliekamas pernelyg atmestinai, ir tai negali būti taikoma visiems zodiako ženklų atstovams, tačiau reikėtų nepamiršti, kad astrologai įdeda tikrai nemažai darbo, kad galėtų mus įspėti ar suteikti kitą aktualią informaciją.

Sužinokite, kas jūsų laukia netolimoje ateityje

Nors visada rekomenduojama pasikliauti savo jėgomis, tačiau tuomet, jei jus aplankytų dvejonės, ar nesiryžtumėte imtis tam tikrų veiksmų, galite paprasčiausiai pasidomėti, ar artimiausiu metu žvaigždės jums bus palankios. Sužinoję, kas jūsų laukia netolimoje ateityje, priimti tam tikrus sprendimus galėsite kur kas ryžtingiau, ir galbūt būtent tai galės užtikrinti dar didesnį pasisekimą.  Prognozės 12 zodiako ženklų visiškai nieko nekainuoja, taigi, kodėl nepasidomėjus, kas jūsų laukia netolimoje ateityje?

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų