P. Židonio nuotr.

Hidrometeorologai prognozuoja plikledį

Hidrometeorologai prognozuoja plikledį

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba informuoja, kad šiandien, antroje dienos pusėje (14-20 val.) temperatūrai krentant, daug kur formuosis plikledis. Prognozuojama, kad plikledis išsilaikys dar ir rytoj, sausio 7 d. Esant tokioms oro sąlygoms, galimos ekstremalios situacijos – itin slidi kelio, pėsčiųjų takų danga.

Šiąnakt, atsižvelgdama į orų prognozes, už miesto gatvių priežiūrą atsakinga įstaiga „Panevėžio specialus autotransportas“, jau 2 val. nakties pagrindines miesto gatves barstė druskos mišiniu. Orų prognozės yra nuolat stebimos ir atsižvelgiant į jas miesto gatvės bei šaligatviai barstomi druskos mišiniu.

Vairuotojai prašomi atsižvelgti į kelio dangos būklę ir rinktis saugų greitį, nedaryti staigių manevrų. Prašome gyventojų būti atidžiais ir saugoti save bei kitus.

Miesto gatvės ir šaligatviai mechanizuotu ir rankiniu būdu valomi, barstomi bei kitaip prižiūrimi vadovaujantis prioritetais. Pirmiausia valomos pagrindinės miesto gatvės – arterijos, didžiausio pralaidumo gatvės, visuomeninio transporto keliai. Valymo darbai organizuojami taip, kad miesto gyventojai patirtų kuo mažiau nepatogumų.

Savivaldybės įmonėms dedant dideles pastangas, taip pat prašome ir daugiabučių namų gyventojų, daugiabučių namų savininkų bendrijų, privačių valdų savininkų, įmonių, organizacijų, įstaigų būti atsakingais ir pasirūpinti jų naudojamų teritorijų priežiūra.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų