P. Židonio nuotr.

Hidrometeorologai prognozuoja plikledį

Hidrometeorologai prognozuoja plikledį

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba informuoja, kad rytoj, antradienį, oro temperatūra dieną sieks nuo 0 iki 2, naktį – nuo 0 iki 1 laipsnio šilumos, pranašaujami krituliai. Staigiai keičiantis oro temperatūrai betirpstantis sniegas gali formuotis į ledą.

Esant tokioms oro sąlygoms galimos ekstremalios situacijos – itin slidi kelio, pėsčiųjų takų dangos. Eismą gali apsunkinti ir prognozuojamas rūkas.

Už miesto gatvių priežiūrą atsakinga įstaiga „Panevėžio specialus autotransportas“ nuolat stebi orų prognozes, gatvių valymo technika paruošta bet kuriuo paros metu išvažiuoti į gatves. Įvertinus meteorologines prognozes, gatvės ir šaligatviai gali būti barstomi prevenciškai. „Atidžiai stebime orų sąlygas ir esame pasirengę operatyviai reaguoti į besikeičiančią situaciją. Šaltojo sezono metu žiemos tarnybos darbas organizuojamas visą parą, esant sudėtingoms oro sąlygoms gatvės ir šaligatviai prižiūrimos nepertraukiamai“, – teigia AB „Panevėžio specialus autotransportas“ Miesto tvarkymo skyriaus vadovas Sigitas Vainauskas.

Permainingi orai numatomi visą savaitę, todėl vairuotojų prašome atsižvelgti į kelio dangos būklę, rinktis saugų greitį, įvertinti atstumą. Norint išvengti spūsčių, galimų avarijų ar traumų rekomenduojame atšaukti nebūtinas keliones. Perspėkite savo šeimos narius, artimuosius, kaimynus apie prognozuojamą meteorologinę situaciją.

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų