Gyvūnų globėjų radinys – šuo su kulka nugaroje

Gyvūnų globėjų radinys – šuo su kulka nugaroje

 

Į Gyvūnų globos draugiją Kaimiškyje šeštadienio rytą atvykusių savanorių laukė netikėtumas. Jos teritorijoje esančiame viename iš voljerų gulėjo kalytė su kulka nugaroje.

Draugijos vadovės Rūtos Liberienės teigimu, laimei, kulka nepažeidė gyvūnėlio stuburo .  Anot jos, akivaizdu, kad į jauną kalytę buvo specialiai šauta iš orinio šautuvo. Kol kas nežinoma, kas keturkojį atvežė ir paliko nerakinamame voljere.

„Prieš tai dieną skambino moteris, jog rado kalytę su nugaroje įstrigusia kulka. Kadangi šunelis jautėsi gerai, vaikščiojo, paprašėme palaikyti, kol galėsime susisiekti. Matyt, žmogus nelaukęs pats atvežė į draugijos kiemą, kai čia jau nebebuvo savanorių. Esame turėję visaip sužalotų gyvūnų, bet šunį su įstrigusia kulka matome pirmą kartą“, – sako R. Liberienė.

Sužalotai kalytei vis dėlto labai pasisekė – iš jos nugarytės ne tik ištrauktas svetimkūnis, bet ji jau turi ir naujus namus. Pasak R. Liberienės, jauną ir meilų šunelį šiandieną paėmė į draugiją augintinio atvykę žmonės.

Visgi kol kas, R. Liberienės teigimu, šunelis atiduotas su sąlyga, kad atsiradus tikriesiems šeimininkams ir paaiškėjus, kad ne jie kalti dėl sužalojimo, augintinis turės jiems būti grąžintas.

Panevėžio gyvūnų globos draugijos nuotr.

Galerija

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų