Gyventojai neleido išsisukti automobilius daužiusiam vandalui

Gyventojai neleido išsisukti automobilius daužiusiam vandalui

Įkaušęs panevėžietis daugiabučio kieme liejo įtūžį ant ten stovėjusių automobilių, kol pasiutėlio nesustabdė kaimynai.

Daugiabučio Klaipėdos gatvėje gyventojų ramybę antradienį, apie 22 val., sudrumstė triukšmas kieme. Nežinia dėl ko įsiutęs 25-erių jaunuolis trankė automobilių dureles, laužė veidrodėlius. Kol į vandalą dėmesį atkreipė namo gyventojai, šis jau buvo spėjęs suniokoti penkis automobilius.

Gyventojai iškvietė policijos pareigūnus, bet kol šių buvo laukiama, vaikinas nusprendė dingti iš įvykio vietos. Tiesa, chuliganas toli nenuėjo – tik į to paties namo laiptinę. Atvykus pareigūnams, žmonės juos palydėjo į laiptinę, kurioje viename iš butų rastas ir pats nusikaltėlis.

Naktį jam teko praleisti ant areštinės gultų. Vandalui nustatytas 0,89 prom. girtumas. Išsiblaiviusiam jam teks atsakyti už viešosios tvarkos pažeidimą ir atlyginti už suniokotą turtą.

Policijos duomenimis, nuo chuligano rankų nukentėjo penkios transporto priemonės.

Automobiliams „Opel Vectra“, „Peugeot 307“ nulaužtas dešinės pusės priekinis veidrodėlis ir įlenktos dešinės pusės priekinės durelės.

Automobiliui „Toyota Avensis Verso“ nulaužta dešinės pusės priekinio veidrodėlio detalė, „Nissan Micra“ sudaužytas dešinės pusės priekinis veidrodėlis, o „Reno Senic“ nulaužtas dešinės pusės priekinis veidrodėlis.

Nuostolis tikslinamas.

Komentarai

  • Paiso, kur nereikia ka nereikia. Visi nusikalteliai yra kolegos.

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų