Universitetą baigęs panevėžietis skaičiuoja, kad jis, kaip globos namų auklėtinis, iš valstybės kas mėnesį gaudavęs tokią sumą, kokią reta šeima išgalėtų atseikėti savo vaikui. Asociatyvi „Sekundės“ nuotr.

Gyvenimo postūmiu tapo valdiški namai

Gyvenimo postūmiu tapo valdiški namai

Panevėžietis programuotojas Lukas, prisidėjęs prie programinės įrangos greitosios medicinos pagalbos stotims sukūrimo, niekada neslėpė užaugęs vaikų globos namuose.

Netgi atvirkščiai – vaikinas apie jį išauginusią įstaigą kalba didžiuodamasis ir sako, kad jei nebūtų buvęs paimtas iš savo biologinės šeimos, vargu ar būtų pasiekęs to, ką dabar turi.

Kadaise jam ir broliui mama grasindavo išvešianti į valdiškus namus. Ir iš tiesų – būdamas penkiolikos Lukas ten atsidūrė. Tik išvežė ne mama, o iš jos, nuolat girtaujančios ir pamiršusios motinos pareigas, brolius paėmę vaikų teisių gynėjai.

Visą straipsnį skaitykite rugsėjo 30 dienos (trečiadienio) „Sekundės“ laikraštyje. 

Komentarai

  • o jeigu as negaliu isigyti laikrascio, tai gal galima butu perskaityti straipsnius internete? Ar jau ir jus uzdrausit uzsienyje gyvenantiems LR pilieciams skaityti jusu straipsnius internetu?

  • Na va, turėjo vaikinas daug skaudžių gyvenimo pamokų, bet tokių, kurie iš pamokų pasimoko yra vienetai… Tai labai šaunus vaikinas, gavęs postūmį nenuėjo tėvų pavyzdžiu, o dirbo ir susikūrė savo laimę. Dabar naujus namus gali puošti, ruošti kaip nori, tikiuosi nepamirš įsiruošti ir apsaugos sistemų,kad visas triūsas nenueitų veltui. https://www.sauguspasaulis.lt/dsc-apsaugos-signalizacijos/34687

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų