Gydytoju apsimetinėjusio panevėžiečio laukia teismas

Gydytoju apsimetinėjusio panevėžiečio laukia teismas

Gydytoju apsimetusiam ir pinigus iš išsigandusių žmonių viliojusiam Panevėžio rajono gyventojui gresia laisvės atėmimas iki trejų metų.

Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai išsiaiškino, kad šių metų liepos 14–ąją, apie 13.30 val., moteriai paskambinęs ir gydytoju prisistatęs vyras nurodė, jog jos sūnus sukėlė avariją ir yra kaltas dėl vaiko sužalojimo. Sukčius įtikino moterį sumokėti pinigus, neva siekiant išvengti didesnių nemalonumų. Netrukus jis atvyko į jos namus Kėdainiuose, Žemaitės gatvėje, ir paėmė 1 tūkst. eurų.

Tą pačią sukčiavimo schemą apgavikas panaudojo ir kitą dieną (liepos 15 dienos popietę), kai paskambino kitai kėdainiškei ir taip pat gydytoju prisistatęs įtikino moterį, kad jos dukra kalta dėl vaiko sužalojimo. Panevėžietis 3 tūkst. eurų atėjo irgi pas kėdainiškę į namus.

Sukčius policijos pareigūnų buvo sulaikytas iš karto po antrojo nusikaltimo įvykdymo. Pas jį ir jo automobilyje buvo rasti bei paimti iš moters išvilioti 3 tūkst. eurų. Nustatyta, kad sukčiavimus įvykdęs vyras – praeityje jau teistas Panevėžio rajono gyventojas.

Pareigūnai įspėja gyventojus neprarasti budrumo, nes sukčiai neretai naudojasi panašiomis sukčiavimo schemomis, telefonu prisistatydami autoritetingais asmenimis. Pareigūnai prabrėžia, kad gydytojai, banko darbuotojai, teisėsaugos pareigūnai ar kitų institucijų darbuotojai niekada neprašo atiduoti ar į svetimą banko sąskaitą pervesti savo turimų pinigų. Policija rekomenduoja nepažįstamų asmenų neįsileisti į namus be rimto pagrindo.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų