Gripo epidemijos metu – biuletenis telefonu

Gripo epidemijos metu – biuletenis telefonu

Šalyje didėjant gripo atvejų skaičiui, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) primena, kad teritorijose, kuriose paskelbta gripo epidemija, susirgus ir negalint atvykti pas šeimos gydytoją, į gydymo įstaigą galima kreiptis ir telefonu.

Tokiu atveju nedarbingumo laikotarpis prasideda nuo tos dienos, kai pacientas kreipėsi į gydymo įstaigą, o vizitas pas gydytoją nukeliamas vėlesniam laikui. Tokia yra supaprastinta ir šiuo metu galiojanti kreipimosi tvarka gripo epidemijos metu.

Sergančiajam paskambinus į savo polikliniką, paciento sveikatos istorijoje gydytojas surašo jo nusiskundimus, surinktą anamnezę, suteiktas režimo bei gydymo rekomendacijas. Tokiu atveju pacientui nebereikia vykti į gydymo įstaigą, gaišti laiko ir jis gali greičiau pradėti gydytis, pagal gydytojo paskirtą režimą.

Jei gydytojas, įvertinęs pateiktą informaciją apie paciento sveikatos būklę, nenustato būtinumo jį siųsti gydyti stacionariai, pacientu paskiriamas vizito laikas, tačiau ne vėliau kaip po 3 kalendorinių dienų. Jei ši diena sutampa su poilsio ar švenčių dienomis, pacientas pas gydytoją turi atvykti ne vėliau kaip pirmąją darbo dieną po poilsio ar švenčių dienos.

Komentarai

  • Labas vakaras, siuo metu sergu, blogai pasijutau 1, 31d, vasario 1d.atsipraseu is darbo tikedamasis kad bukle per savaidgaly pageres bet nepagerejio temperatura siuo metu 37, 8.suzinojes kad siuo metu galima nedarbinguma atsidaryti tel.paskambinus seimos gyd.pasake kad gripo simtomu nera ir nedarbingumo neatidarys, tai man reikia vykti y poliklynika ir laukent pasigauti ta simtoma (jeigu nesergu gripu!)gyvenu kauno raj.vandziogaloj, aciu.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų