Greitos paskolos paraiška internetu ar asmeniškai: kurį būdą pasirinkti?

Greitos paskolos paraiška internetu ar asmeniškai: kurį būdą pasirinkti?

Jei ieškote mažos ar didesnės greitos paskolos, internetas gali būti labai tinkamas būdas ją gauti. Yra, be abejonės, ir tradicinis metodas paskolai gauti, pavyzdžiui, apsilankyti pas paskolos davėją savo gyvenamojoje teritorijoje esančiame banke, arba, vis tik, galima pasinaudoti modernesniu internetinio skolintojo paskolos variantu, kuris suteikia paskolą praktiškai per naktį jei atitinkate sutartyje nurodytus reikalaujamos skolos dydžio kriterijus.

Remiantis finansiniais paskolų tyrimais, galima daryti prielaidą, jog asmenines paskolas internetu siūlančios finansinių technologijų kompanijos kėsinasi į bankus pinigų skolinimo versle. Padidėjusi konkurencija reiškia, kad vartotojai gali pasirinkti, kur gauti asmeninę paskolą. Kai kurie didieji nacionaliniai bankai asmeninių paskolų nesiūlo, o kiti, tuo tarpu, į konkurenciją reaguoja savo pačių pasiūlymais norėdami pritraukti klientus, kurių negalėjo aptarnauti lokalizuotai.

Akivaizdu, kad kaip ir daugelyje pramonės šakų, taip ir asmeninių finansų paslaugų sektoriuje skaitmeninė modernizacijos tendencija išliks ir ateityje, nors vis dar yra nemažai klientų, kuriems patinka asmeninis (kliento – paslaugų teikėjo) ryšys.

Ar mokėtumėte už individualizuotą paskolos paslaugą?

Vienas akivaizdžių skirtumų tarp banko ir internetinių skolintojų yra tiesioginiai mainai, kuriuos galima turėti tik fiziniame banke. Bankas yra optimaliausias sprendimas tuomet, kai labiausiai vertinamas asmeninis bendravimas ir saugumas informuojant, kas ir kada tvarko jūsų paskolą. Kai kuriems žmonėms patinka žinoti, kad yra asmuo, kuris užtikrina, jog paskola sklandžiai pasieks  klientą ir atitiks konkretų jo poreikį. Privalumas taip pat yra tas, jog galima turėti galimybę derėtis dėl mažesnio tarifo kai kalbate su paskolą duodančiu asmeniu, su kuriuo jau turite santykių banke.

Visgi, asmeninis „prisilietimas“ prie finansinio įsipareigojimo imant paskolą banke gali būti brangesnis nei greita paskola internetu. Bankai paprastai pateikia vartotojams veiklos išlaidas, kurių neturi internetiniai skolintojai, todėl gali būti didesni tarifai ar tam tikri mokesčiai.

Kaip greitai jums reikia pinigų?

Jei jums greitai reikia paskolos, internetinis kelias gali būti tinkamiausias būdas. Internetiniai skolintojai ir tradiciniai bankai, kurie teikia paslaugos internetu gavimo galimybę,  kartais gali apdoroti paraišką ir priimti sprendimą greičiau nei bankai, kurie šios paslaugos nesiūlo. Kai kurie iš šių kreditorių gali suteikti paskolą tą pačią dieną kai kreipiatės, arba jau kitą darbo dieną. Skolintojai, kurie dalyvauja paskolos davimo internetu finansinėje programoje, iš esmės gali pagreitinti tyrimų procesą, tačiau reikėtų nepamiršti, jog esminis rodiklis paskolai gauti išlieka  kredito balas, kuris dažniausiai apskaičiuojamas po užklausos pateikimo.

Ar patogu kreiptis dėl paskolos internetu?

Norėdami gauti paskolą internetu turėsite elektroniniu būdu bendrinti informaciją, pavyzdžiui, savo socialinio draudimo numerį, sąskaitos istoriją ir kitą banko sąskaitos informaciją, kurios gali reikėti suteikiant paskolos davėjui prieigą užklausai įvykdyti. Jei nesijaučiate tikras dėl skolintojo internetu teisėtų veiksmų, tuomet saugiausias pasirinkimas būtų fizinis bankas.

Paskolos valdymas internetu (tai paprastai reiškia, kad jūsų vienintelis kontaktas su skolintoju yra per klientų aptarnavimo atstovą) gali būti sudėtingas žmonėms, kurie nėra finansiškai ar technologiškai išprusę. Tokiu atveju reikėtų pamąstyti apie kitus prieinamus paskolos gavimo būdus.

Kur galite gauti geriausią paskolą?

Pagrindiniai aspektai imant paskolą turėtų būti paskolos norma, mokesčiai ir sąlygos, o ne tai, ar skolintojas yra internetinis, ar banko skyrius. Kai kurie internetiniai skolintojai leidžia iš anksto gauti kvalifikaciją ir pamatyti galimą palūkanų normą, o tai yra itin naudinga informacija, kuri leidžia apsvarstyti kelių paskolos davėjų privalumus jau prieš įvykstant finansiniam sandoriui. Tokiu būdu kartais galima pretenduoti į kelis skolintojus, nedarant įtakos savo kredito balui.

Iš esmės, turint mažiau nei pageidaujamas kreditas arba ieškant paskolos dėl netradicinių priežasčių, didesnė tikimybė, jog bendruomenės bankas ar kredito unija (kitaip nei skolintojas internetu) šią riziką vis tik prisiims.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų