P. Židonio nuotr.

Greiti ir įsiutę – miesto gatvėmis

Greiti ir įsiutę – miesto gatvėmis

Skaitytojo pasiūlyta tema

Didžiulis greitis, kriokiantys duslintuvai, cypiančios padangos, adrenalinas, persipynęs su azarto kvapu, ir iš lovų kurtinančio garso verčiami gyventojai – tai ne kokio veiksmo filmo siužetas, o Panevėžio naktinis gyvenimas.

Jaunimo pasilakstymai automobiliais ar motociklais gatvėmis perpildė panevėžiečių kantrybės taurę – skundais užpilta policija ėmėsi gaudyti nakties lakstūnus.

Panevėžio centre esančioje Katedros gatvėje gyvenančio Daivo Malinausko teigimu, nežabojamos jaunuolių šėlionės automobiliais ar motociklais kuria nuomonę, kad Aukštaitijos sostinėje chuliganizmas yra toleruojamas.

Pasak panevėžiečio, jau penktadienio vakarą prasideda lenktynės pagrindinėmis miesto gatvėmis. Jaunuoliai, dažniausiai automobiliais su nupjautais duslintuvais, kad būtų keliamas kuo didesnis garsas, iš Klaipėdos gatvės galo iki centro J. Basanavičiaus, Elektros, Vasario 16-osios gatvėmis iki „Cido“ arenos, tuomet Parko ar Nemuno gatvėmis vėl tuo pačiu maršrutu „kursuoja“ iki pat išnaktų.

„Miesto centras savaitgalio vakarais tikrai gyvas, bet Elektros, Vasario 16-osios ir aplinkinėmis gatvėmis automobiliai laksto tikrai didesniu nei šimto kilometrų per valandą greičiu, nors čia gyvenamoji zona. Kilometro spinduliu aplink centrą girdėti riaumojantys automobiliai, bet policijos niekad nesimato“, – stebisi D. Malinauskas.

Pasak Daivo, lenktynių trasomis verčiamos miesto gatvės, kur išvystomi greičiai viršija protingumo ribas, ratuotiems jaunuoliams tėra pramoga, nors toks nebaudžiamumas gali atvesti prie labai skaudžių nelaimių.

Visą straipsnį skaitykite liepos 28 dienos (ketvirtadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

 • ..kad Pnvz policija yra skystaklynė ? Nejaugi policijos vadukai visi gyvenate užmiestyje privačiuose namuose arba esat akli ir kurti , kad reikia nusigyventi iki tokios padėties mieste ? Tai , galų gale , kas valdo miestą – kelių chuliganai ( banditėliai ) ar valstybės pareigūnai , gaunantys gerą atlyginimą , vis naujesnes mašinas ir t.t. ?

  • Atsakyti
  • mieste seniai nebėra kelių policijos, apskritai neliko iš policijos nieko. Greičiau mieste pamatom Kalėdų senį, nei budinčius iš tikrųjų pareigūnus.

   • Atsakyti
 • Tais ,,blogais sovietiniais laikais “ už tokį sistemingą aplaidumą darbe , keli teisėsaugos vadovai ( imtinai prokuratūra ) būtų iškviesti į valdžios kabinetus ir pasiūlyta : 1) per kelias dienas iš esmės pataisyti padėtį b) rašyti pareiškimus c) vienam kitam būtų nuplėšti antpečiai

  • Tai gi tavo, „Nuomone“ anūkai ten naktimis laksto. Reikėjo vaikus geriau auklėti, o ne tik nešti dešras po fufaike iš mėsos kombinato.

   • Aš nedirbau mėsos kombinate ir , skirtingai nei tu , nevogiau nieko . Be to , dar neturiu anūkų . Taigi , galvok ką rašai , chame .

    • Atsakyti
 • Ar ne laikas keisti užsisedėjusį Panevėžio kelių policijos biuro viršininką? Gal tada kas pasikeis.

 • maciau kaip dvi mergaites policijos automobili sededamos tempe laika,viena skrolino nuotraukas telefone kita instagrame kazka pasakojo, be to variklis ir užvestas degino kura, matyt dienai yra koks limitas išdegint.

 • Uždrausti tuos naktinius pasivažinėjimus centrinėmis miesto gatvėmis, ir kuo greičiau. Tokioms pramogoms yra skirtos atitinkamos vietos.

  • Atsakyti
  • Visiška tiesa. Ir dabar-2022.07.29 21.50 val. galingas auto suka ratus straipsnyje paminėtu maršrutu. Prieš metus apie tai kalbėjau su žurnalustu Markelevičium. Šimtai jam skundžiasi, jis perduoda viską į VPK kalba su KPT vadu, bet veiksmo jokio. Galimai chebrytė iš anksto jau sužino apie reidą ir palieka tą vakarą motorą ramybėje

   • Atsakyti
 • Priėjau dienos metu prie viešbučio kavinukės privažiavusių dviejų piemenų su kriokiančiais motorolerių duslintuvais, ėmiau gėdinti. O jie tik šaiposi: kuo įrodys tavo iškviesta policija, kad per didelis garsas. Sako, žinom, kad turi tik vieną prietaisą ir tas išvežtas tęstuoti Vilniun. Nusviro rankos.
  Nei vieno gražia uniforma vilkinčio pareigūno nepamatysi metų metus per bele kokias miesto šventes. Tipo, dirbame neuniformuoti, slaptai. Cirkas. O kodėl slaptai, ką blogo darot? Jeigu ne, tai renkitės kaip priklauso, lipkit ant riedžio ir sukit ramiai aplink centrą ratus. Bet ne, visi tapo tyrėjais, o tyrėjai tik tiria įvykius, kai jie jau įvyksta. Jokios prevencijos.
  O kodėl nepadaroma savaitgaliais centras (Elektros, Respublikos, Klaipėdos g. dalis) tik pėstiesiems? Kodėl tepalai iš mašinų variklių ir greičių dėžių jau sudarkė tokią puikią Respublikos gatvę, kurioje galėtų būti dešimtys kavinukių, kepyklėlių ir t.t.?
  Kuo galvojama?

  • Atsakyti
 • …per pigūs degalai!

Rodyti visus komentarus (11)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų