Girti žalojosi patys, traumavo kitus ir niokojo automobilius

Girti žalojosi patys, traumavo kitus ir niokojo automobilius

Ne visi nuostolių pridarę girtuokliai buvo sulaikyti prie vairo.

Sekmadienį paryčiais, apie 2.30 val. du neblaivūs kupiškėnai – 2,10 promilės įpūtęs 18-metis ir jo kiek mažiau (1,70 promilės) apgirtęs 22 metų draugas „pasilinksmino“ vieno daugiabučio kieme. Čia stovėjusiam automobiliui „Nissan Almera“ jaunuoliai nulenkė kairės pusės šoninio vaizdo veidrodėlį, atlenkė ir apgadino galinio stiklo valytuvą, aplankstė bagažinės dangtį. Nepraėjo vandalai ir pro „Audi A4“ – nulenkė abu šoninio vaizdo veidrodėlius. Bet ir po to nesustojo: gatvėje išlaužė elektros skydinės viršutines ir apatines dureles, išdaužė įrangą saugančius stiklus, apspardė skydinę, aplankstė šalia skydinės esantį įspėjamąjį kelio ženklą.

Įtariamieji sulaikyti.

Šeštadienio popietę taip pat neblaivus Kupiškio gyventojas Rokiškio rajone sukėlė skaudžią avariją.

16.45 val. pranešta, kad 33-ejų vyriškis, kuriam nustatytas net 2,24 promilės girtumas, vairuodamas automobilį „Opel Insignia Sports“, pirminiais duomenimis, nepasirinko saugaus greičio, neatsižvelgė į kelio ir meteorologines sąlygas, nesilaikė saugaus atstumo ir atsitrenkė į priekyje važiavusį 38 metų Rokiškio gyventojo „VW Passat“.

Po smūgio abu automobiliai nuvažiavo nuo kelio. Nukentėjęs „pasato“ vairuotojas buvo pristatytas į ligoninę Panevėžyje. Čia medikai jam diagnozavo kairiojo žandikaulio ir kaklo slankstelio ataugos lūžius. Rokiškėnas gydomas traumatologijos skyriuje.

Susižalojo ir opelio vairuotojas. Rokiškio rajono ligoninėje jam nustatyti krūtinės ir nugaros sumušimai, jis išleistas gydytis ambulatoriškai.

Eismo įvykio metu sugadinti automobiliai išvežti į saugojimo aikštelę. Įtariamasis sukėlęs avariją sulaikytas.

Dar du neblaivius vairuotojus pareigūnai spėjo iš kelių pašalinti neįvykus nelaimei.

Šeštadienį, apie 15.30 val. Panevėžio rajone jiems įkliuvo visiškai girtas (2,99 promilės) 45-erių panevėžietis „ROVER 420“ savininkas. O tuoj po 23 val. Panevėžyje sustabdyta „VW Golf“ vairuotoja: 1991 metais gimusi moteris įpūtė 1,53 promilės.

Abu įtariamieji sulaikyti.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų