Girtas vyras grasino susprogdinti daugiabutį

Girtas vyras grasino susprogdinti daugiabutį

Ramų trečiadienio vakarą miestą sutrikdė neblaivaus vyro pranešimas apie ketinimą susprogdinti Savitiškio gatvės daugiabutį. Į įvykio vietą atvažiavę policijos pareigūnai iš pastato evakavo apie keturiasdešimt žmonių.

Daugiabučio gyventojai, vos spėję apsirengti šiltesnius drabužius, atsidūrė gatvėje. Žmonės spėliojo, kiek laiko truks sprogmens paieškos, o naktį ketino praleisti pas draugus ar giminaičius. Kiti – tikėdamiesi, kad košmaras greitai baigsis, planavo užsukti į netoliese esančią kavinę ar parduotuvę, nes vakarėjant vis labiau spaudė šaltukas.

Keturių aukštų namo gyventojus nuramino į įvykio vietą atskubėjęs miesto Savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna. Jis laikinai be būsto likusiems panevėžiečiams pasiūlė prisiglausti Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokykloje.

Sprogmens kelias valandas ieškojo Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ pareigūnai. Jie, kelias valandas nuodugniai tikrinę kiekvieną pastato kampelį, sprogmens neaptiko.

20.20 val. Savitiškio gatvės daugiabučio gyventojus pasiekė džiugi žinia, kad gali grįžti į namus.

Grasinusį asmenį policijos pareigūnai sulaikė dar tą patį vakarą. 38-erių vyrui nustatytas 1,9 promilės girtumas. Kol kas neaišku, ar sulaikytasis to paties daugiabučio gyventojas ir kokie buvo jo poelgio motyvai.

T. Šiaudinio nuotr.

Galerija

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų