Girta globėja grasino priglaustam vaikui

Girta globėja grasino priglaustam vaikui

Panevėžio rajone į areštinę uždaryta globėja, girta grasinusi globojamam dvylikamečiui.

Pranešimo apie vaikui kilusią grėsmę policijos pareigūnai sulaukė ketvirtadienį, jau po 22 val.

Atvykus policijos pareigūnams paaiškėjo, kad nepilnamečiui globotiniui grasinusi moteris gerokai įkaušusi. Jai nustatytas 1,89 prom. girtumas. Šeimoje triukšmavusi ir vaikui baimę kėlusi globėja sulaikyta.

Panevėžio rajono savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėjos Irenos Matuzevičienės teigimu, į pareigūnų akiratį patekusiai Panevėžio rajono gyventojai yra patikėta globoti du giminaičių nepilnamečius vaikus iš Radviliškio rajono.

Anot vedėjos, skyriaus specialistai iki šiol nebuvo sulaukę jokios negeros informacijos apie globėjų šeimą.

„Apie šią šeimą sužinojome tik tada, kai teismas nustatinėjo jos giminaičių vaikams globą. Kadangi globėjais gali būti tik nepriekaištingos reputacijos žmonės, šeimą stebėjome, bet tuomet nieko blogo nebuvome aptikę, o ir vėliau nesame gavę jokių signalų nei iš seniūnijos, nei iš kaimynų“, – tvirtino I. Matuzevičienė.

Anot jos, kovo 8-osios vakarą vaikus gąsdinusią girtą globėją išvežus policijai, globotiniai nakčiai liko su jos vyru. Vedėjos teigimu, šis buvęs blaivus.

Šįryt vyrui išėjus į darbą, abu nepilnamečiai laikinai patikėti prižiūrėti kaimynei.

Pasak I. Matuzevičienės, po tokio incidento vaikai globėjų šeimai nebus palikti.

Anot jos, Panevėžio rajono vaiko teisių apsaugos specialistai jau susisiekė su kolegomis Radviliškio rajone, kad šie vaikams ieškotų kitų globėjų.

Komentarai

  • Matyt, moteriškę jau juodai užkniso. Pagaliau pūlinys sprogo, nebeištvėrė. Jei niekada negėrė, buvo nepriekaištinga šeima, tai kas čia po to karto apsivertė? O dabar dvylikamečių žinot kokių yra? Neparašyta
    apie jo elgesį. Išsigando mat bernas. Nė velnio jis neišsigando! O kaip jau ji grąsino, kodėl naparašyta? O vaikų mėtymas iš šeimos į šeimą, labai geras dalykas? Džiaugtumėtės, kad dar vaikus kas priglaudžia. O kokio velnio jie prisižiūri tikrose savo šeimose – ir keikimų, ir grąsinimų! Ir ne kokiose asocialiose. Mylėkim vaikus, auklėkim, darbo duokim, o nepadarykim jų dievaičiais!

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų