Ginamės nuo uodų

Ginamės nuo uodų

Kiekvienas žinome jausmą, kai karingai nusiteikusių uodų spiečius pasiekia savo tikslą – sukanda odą. Pojūčiai tikrai nėra vieni maloniausių.

Norint išvengti stipraus niežulio, įkandimo vietą reikėtų kuo greičiau dezinfekuoti spiritiniu tirpalu arba gerai nuplauti muilu ir vandeniu.
Įkandimo vietą galima patepti šviežiomis citrinų ar laimų sultimis. Šis būdas netinkamas, jei jūs esate lauke ir gaunate tiesioginių saulės spindulių, nes sultys gali nudeginti odą.

Jei negalite tverti niežulio įkandimo vietoje, patartina įkąstą vietą švelniai patrinti ledo gabaliuku. Šaltis sumažins patinimą, niežulį ir atgaivina odą. Tai pat tinka ir maudynės vėsiame vandens telkinyje.
Sumažinti niežulį galite per keletą minučių pasigaminę sodos ir vandens mišinį. Į šaukštelį įdėkite sodos ir užlašinkite 2 lašus vandens, išmaišykite mišinuką ir tepkite ant įkandimo vietos. Palaikykite 15 minučių ir nuplaukite.

Jei esate gamtoje ir neturite nieko panašaus iš aukščiau išvardintų dalykų, jums padės dantų pasta. Užtepkite jos ant įkandimo, ji sumažins niežėjimą ir patinimą.
Druska su lašeliu vandens taip pat padės sumažinti niežulį.
O ar žinojote, jog tokiu tikslu gali būti naudojama ir banano žievelė. Banano žievele švelniai įtrinkite įkandimo vietą ir pajusite palengvėjimą.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų