P. ŽIDONIO nuotr.

Gimnazistai – „Sidabrinės nakties“ siautuly

Gimnazistai – „Sidabrinės nakties“ siautuly

Pasipuošę ir pasitempę Juozo Balčikonio gimnazijos auklėtiniai pasinėrė į šokių sūkurį. Gimnazijos bendruomenė penktadienį susibūrė į bene laukiamiausią ir iškilmingiausią metų vakarą – gražia tradicija tapusią, jau 18-ą kartą rengiamą „Sidabrinę naktį“.

J. Balčikonio gimnazijos bendruomenė kiekvienais metais panevėžiečiams sukuria ypatinga dvasia ir nuotaika alsuojantį reginį ant parketo. Arenos aikštėje grakščiai sukasi gimnazijos trečiokų ir ketvirtokų šokėjų poros, o kompetentinga komisija renka šokių vakaro karalienę ir karalių.

Šįmet per 300 gimnazistų ant parketo pademonstravo, ko kartu su šokių mokytoja eksperte Kristina Nainiene išmoko per pirmąjį mokslo metų pusmetį. O tai – ir klasikiniai, ir Lotynų Amerikos šokiai.

Renginio metu žiūrovus džiugino ne tik gimnazistai. Arenoje  skambėjo Kęstučio Plančiūno diriguojamo balčikoniečių lengvosios muzikos orkestro kūriniai, dainavo mišrus gimnazijos choras, šoko tautinių šokių kolektyvas „Siaustinis“.

Pasak K. Nainienės, šio vakaro visa gimnazijos bendruomenė labai laukė. Ypač po pandeminių suvaržymų.

„Sidabrinė naktis“ turėjo įvykti dar sausį, tačiau dėl pandemijos teko nukelti. Pernai, kai buvo paskelbtas karantinas, renginys visai neįvyko. Tai visai bendruomenei buvo didelis nuostolis“, – sako K. Nainienė.

Palaikyti gimnazistų į areną susirinko jų mokytojai, tėvai, artimieji, draugai.

Pirmoji „Sidabrinė naktis“ įvyko prieš aštuoniolika metų. Tada besimokančiųjų šokti nebuvo daug ir visi jie sutilpo gimnazijos aktų salėje. Tačiau choreografijos mokytoja ekspertė K. Nainienė savo užsidegimu į šokio sūkurį kasmet įtraukdavo vis daugiau gimnazistų. Ilgainiui gimnazistams ankšta tapo ne tik aktų salė, bet ir Bendruomenių rūmų diskotekų salė. Tad dabar J. Balčikonio gimnazijos auklėtiniai į tradicinį šokių vakarą renkasi erdvioje „Cido“ arenoje.

Galerija

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų