G. Kartano nuotr.

Gimnazistai pasinėrė į „Sidabrinės nakties“ magiją (fotogalerija)

Gimnazistai pasinėrė į „Sidabrinės nakties“ magiją (fotogalerija)

Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazija penktadienio vakarą sukvietė bendruomenę į bene laukiamiausią ir iškilmingiausią metų renginį – gražia tradicija tapusį šokių vakarą „Sidabrinė naktis“.

Gimnazistai kiekvienais metais panevėžiečiams sukuria ypatinga dvasia ir nuotaika alsuojantį reginį.

Per 300 gimnazijos trečiokų ir ketvirtokų atliko skirtingo stiliaus šokius, paruoštus choreografijos mokytojos Kristinos Nainienės.

Šokėjus vertina kompetentinga komisija, renkanti grakščiausias poras. O įspūdingo vakaro kulminacija – šokių karaliaus ir karalienės nominavimas.

Gimnazistų palaikyti kaip įprasta susirinko mokytojai, tėveliai, draugai, į šį vakarą visada mielai grįžtantys buvę abiturientai – arena sulaukė per 3000 žiūrovų.

Šventėje taip pat pasirodė gimnazijos tautinių šokių kolektyvas „Siaustinis“, dainininkų ansamblis, skambėjo Kęstučio Plančiūno vadovaujamo lengvosios muzikos orkestro atliekami kūriniai.

„Sidabrinės nakties“ gimė prieš beveik dvidešimtmetį. Tada besimokančiųjų šokti nebuvo daug ir visi jie sutilpo gimnazijos aktų salėje.

Tačiau choreografijos mokytoja ekspertė Kristina Nainienė savo užsidegimu į šokio sūkurį kasmet įtraukdavo vis daugiau gimnazistų ir greitai šokiai gimnazijoje įgavo pagreitį.

Ilgainiui gimnazistams ankšta tapo ne tik mokyklos aktų salė, bet ir Bendruomenių rūmų diskotekų salė. Tad jau ne vienerius metus J. Balčikonio gimnazijos auklėtiniai į tradicinį šokių vakarą renkasi erdvioje miesto arenoje.

Žavingo vakaro akimirkos – fotografo Gedimino Kartano nuotraukose.

Galerija

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų