Asociatyvi "Sekundės" nuotr.

Gilią naktį iš lovų išvertė gaisras daugiabutyje

Gilią naktį iš lovų išvertė gaisras daugiabutyje

Klyksmai „degam“ gilią naktį iš lovų išvertė Liepų al. 17-uoju numeriu pažymėto daugiabučio – buvusio bendrabučio – gyventojus.

Pranešimo apie gaisrą trijų aukštų namo trečiajame aukšte ugniagesiai sulaukė apie 3 val. Atvykę gelbėtojai rado dūmuose paskendusią laiptinę – koridoriaus kampe degė metalinė, sulankstoma rūbų džiovykla, namų apyvokos daiktai.

Ugniagesiai iš namo evakavo 12 žmonių. Vienas jų gelbėtojų sulaukė pačiu laiku – žmogus buvo bute, į kurį pro atviras duris veržėsi dūmai.

Į namus žmonės sugrįžti galėjo tik maždaug po valandos.

Gaisro metu aprūko laiptinės koridoriaus 50 m² sienų ir 50 m³ lubų ploto.

Įvykis tiriamas.

Nelaimės vietoje kieme būriavęsi žmonės vienas per kitą pasakojo, ką tekę išgyventi.

„Pabudau nuo dūmų kvapo. Kambarys buvo pilnas dūmų. Iš karto pagalvojau, kad mano buto duris kažkas padegė, nors niekam nieko blogo nesu padariusi. Iš karto puoliau skambinti 112. Labai išsigandau. Bijojau gyva sudegti. Galvojau, negi iš trečio aukšto reiks šokti“, – pasakojo namo gyventoja.

To paties namo kaimyninėje laiptinėje gyvenanti pensininkė prisiminė iš lovos pašokusi, kai išgirdo klyksmą „degam“ ir vaiko verksmą. Išbėgusi į kiemą išvydo iš trečiojo aukšto laiptais žemyn lekiančius žmones, kiti,  dūmų įkalinti butuose, per atvirus langus šaukėsi pagalbos.

„Kažkoks nelaimingas namas. Vos prieš metus atsikrausčiau čia gyventi, jau jau trečią kartą dega. Du kartus gaisras buvo kilęs rūsy“, – pasakojo senjora.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų