Gerumo akcija žvėreliams

Gerumo akcija žvėreliams

Kaip ir kiekvienais metais sulaukus spalvingo rudens, taip ir šiemet į lopšelį-darželį ,,Vaikystė“ atkeliavo Dėdė Derlius. Jis pakvietė visą darželio bendruomenę surengti rudens gėrybių parodėlę ,,Rudenėlio mandalos“.

Tėveliai, močiutės ir seneliai suskubo nešti įvairias daržoves: kas obuolių, kas morkų, kopūstų, burokų, o kas ir grūdų maišelį. Ugdytiniai, auklėtojų padedami, pradėjo puošti darželio teritoriją pačiomis gražiausiomis mandalomis. Gavosi vienas už kitą gražesni raštai. Visą savaitę visi gėrėjosi puikiais kūriniais.

Kad ir kaip gaila buvo, bet atėjo laikas atsisveikinti su rudenėlio dovanomis… Bet šaunuolis kiškis Piškis ir varna Žiniuonė pasiūlė vaikams, kaip tinkamai pasielgti, kad nereikėtų jų išmesti. Jie pasakė, kad turi daug draugų Jaunųjų gamtininkų stotyje, kuriems šaltuoju metų laiku šios gėrybės labai praverstų. Ne veltui lietuvių liaudies patarlė sako: ,,Kai esi sotus, tai ir šaltis nebaisus“.

Tad nieko nelaukdami mažieji vėl kibo į darbą. Darželio direktorės padedami vaikai mokėsi rinkti, atrinkti ir surūšiuoti visas rudens gėrybes. Kiek džiaugsmo ir gerumo buvo matyti vaikų veiduose, kai jie rinko ir rūšiavo maistą žvėreliams!

Ir netrukus didžiulė gėrybių siunta saugiai pasiekė Jaunųjų gamtininkų stotį. Smagu, kad rudenėlio atneštos dovanos džiugino ne tik mus, bet ir pralinksmins žiemą žvėrelius.

Komentarai

  • Prieš rašant straipsnius derėtų pasidomėti apie ką rašote. Jaunųjų gamtininkų stoties nebėra jau daugiau nei 20 metų. Dabar vadinasi Panevėžio gamtos mokykla

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų