Geriausi išmanieji telefonai 2023 metais

Geriausi išmanieji telefonai 2023 metais

Kiekvienais metais telefonų rinka pasipildo naujais prietaisais. Visi gamintojai stengiasi nustebinti reikšmingais atnaujinimais ir unikaliomis funkcijomis, o kartais savo aktualumo nepraranda net ir anksčiau išleisti modeliai. Būtent dėl to, ruošiantis atsinaujinti pravartu išsiaiškinti, kokie išmanieji telefonai šiuo metu yra laikomi vienais geriausių – siūlome susipažinti su tokių modelių sąrašu.

Samsung Galaxy S23 Ultra

Vertinantiems funkcionalius, galimybių nestokojančius telefonus, šis modelis šiuo metu yra vienas geriausių pasirinkimų. Keturių kamerų sąranka su 200MP pagrindiniu jutikliu fotografiją perkels į naują lygį, baterijos pakaks daugiau nei vienai dienai, o telefono efektyvumas bus pavydėtinas. Be to, šis modelis turi integruotą „S-Pen“ rašiklį, kuris praverčia atliekant įvairias kūrybines užduotis ir gali būti naudingas norint patogiau laikyti telefoną.

iPhone 15 Pro Max

Drąsiai teigiama, jog šiuo metu šis modelis yra geriausias iPhone telefonas, kurį galima rasti rinkoje. Lyginant su kitais šios kompanijos siūlomais modeliais, jis gali pasiūlyti greičiausią procesorių, geriausią ekraną, didžiausią bateriją ir galingiausias kameras. Taip pat verta išskirti itin tvirtą titano rėmą ir naują veiksmo mygtuką. El. parduotuvėje Pigu.lt iPhone Pro Max telefoną įsigysite palankiomis sąlygomis.

Google Pixel 7a

Šis modelis išsiskiria vienu geriausių kainos ir kokybės santykių. Ypač tuomet, jei kalbėsime apie kamerų galimybes: jos ženkliai lenkia kitus vidutinės klasės modelius ir siūlo puikią nuotraukų kokybę. Be to, šis išmanusis yra itin efektyvus – spartų veikimą užtikrina „Tensor G2“ procesorius. Lyginant su jo pirmtaku, galima išskirti ilgesnį akumuliatoriaus veikimo laiką, belaidžio įkrovimo palaikymą ir greitesnį, 90Hz ekraną.

Samsung Galaxy Z Fold 5

Sulankstomų telefonų rinka tampa vis konkurencingesnė, tad ir šią erą pradėjusiai kompanijai tenka labiau pasistengti, kad būtų galima išlaikyti lyderiaujančias pozicijas. Visgi, panašu, kad gamintojams puikiai pavyko susitvarkyti su šia užduotimi. Naujasis Samsung Galaxy Z Fold 5 dabar yra lengvesnis, plonesnis, tačiau tvirtesnis negu jo pirmtakas. Šiame modelyje rasite dar daugiau funkcijų ir technologijų, kurios leis maksimaliai išnaudoti visą ekraną ir ženkliai padidins Jūsų produktyvumą.

OnePlus 11

Kone didžiausias šio modelio išskirtinumas yra išskirtinai spartus, 100W krovimas – teigiama, kad pilnai bateriją pavyksta įkrauti kiek greičiau nei per pusvalandį. Tačiau ir kitos savybės nuteikia optimistiškai: šis telefonas aprūpintas puikiu ekranu ir stipria kamerų sistema, jo veikimas taip pat yra pakankamai sklandus, o kaina – itin konkurencinga.

Asus Zenfone 10

Šis išmanusis turėtų patikti tiems, kurių nei kiek nežavi ši didelių išmaniųjų era. Asus Zenfone 10 įstrižainė siekia 5,9 colių, tad tokį išmanųjį patogu laikyti rankoje ar įsidėti jį į kišenę. Tačiau nepaisant mažo dydžio, šis telefonas bus pakankamai galingas ir funkcionalus – palankiai vertinamos tiek jo kameros, tiek puikiai išsilaikanti baterija.

Samsung Galaxy Z Flip5

Kompaktiškų telefonų gerbėjams taip pat turėtų patikti sulankstomas Samsung Galaxy Flip5 modelis. Sulenkus, jo įstrižainė yra vos 3,4 colių, tačiau net ir tokiame ekranėlyje patogiai galima atlikti daugelį užduočių, pradedant bendravimu su draugais ir baigiant asmenukių fiksavimu. Šis modelis yra aprūpintas vienu sparčiausių procesorių, solidžia kamerų sistema ir pakankamai talpia baterija, tad akivaizdu, kad nebuvo pamirštas nei vienas svarbus aspektas.

Tarp visų šių išmaniųjų telefonų tikrai turėtumėte surasti tokį, kuris pateisins visus lūkesčius. Visgi, turėkite omenyje, kad prekyboje galima surasti kur kas daugiau variantų – svarbu kuo tiksliau žinoti, ko norisi Jums patiems.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų