I. Stulgaitės-Kriukienės nuotr.

Geras darbas apkarto

Geras darbas apkarto

Panevėžio kapinėse Savivaldybės įmonei pradėjus šienauti apleistas kapavietes, sujudo kaimyninių kapų prižiūrėtojai. Žmones apstulbino, kad tvarkant vienas, kitos liko apdrabstytos žole.

Į „Sekundės“ redakciją paskambinusi panevėžietė stebėjosi, kad gerą darbą šienpjoviai atliko taip neatsakingai. Moteris pasakoja šeštadienį nuvažiavusi į Kristaus Karaliaus katedros kapines Ramygalos gatvėje ir išsigandusi. Jos artimųjų kapas buvo nė iš tolo nebepanašus į nuolat prižiūrimą.

Darbininkai, netoliese pjovę apleistą kapavietę, moters artimųjų kapą paskandino nupjautoje žolėje. Žole buvo nukloti ir takeliai.

„Svarbiausia, kad nupjautas tas apleistas kapas, o kas padaryta aplinkiniams, neturi reikšmės? Savivaldybė nori, kad būtų tvarka, nori padaryti gerą darbą, siunčia žmones tvarkyti apleistų kapų, bet nereiškia, kad dėl to aplinkiniai šeši kapai turi paskęsti žolėse“, – piktinosi panevėžietė.

Visą straipsnį skaitykite rugpjūčio 4 dienos (antradienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Galerija

Komentarai

  • tokie barbarai tik Panevėžyje gali veistis… išvyt lauk kapinių meistrus, kurie turi prižiūrėti tvarką ir švarą, o dabar tik sėdi savo būdoje, subinių nepakelia. dar verčia visus pas juos, kaip pas kleboną, nuolankiai užeiti ir prašyt įleisti į kapines įvažiuoti, nors tai privalo jie daryt, patys vartus atidaryti.

    • Atsakyti
  • Koks čia šienavimas kapinių? Šalia mūsų kapų yra netvarkoma kapavietė- Šilaičiuose. Paminklas pastatytas, kartais rudenį būna padėta dirbtinų gėlių puokštė ir liktoriai. Žolė vasarą užauga labai didelė. Šiemet nušienavo, pritaškė į visas puses, plasmasinę puokštę ištaškė po kitus kapus. Nuvykusi rinkau, su grėbliu grėbiau aplink ištaškytą šieną. Ar taip turėtų būti? Iš vienos netvarkos – padarė kitą.

    • Atsakyti
  • Anksčiau kaimyninius, nepriziuretus kapus patys truputi aptvarkidavo, ir skųstis nereikėdavo…..

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų