Geležies stoka

Geležies stoka

Jūs greitai pavargstate, atsirado užmaršumas, galvos skausmai – galime įtarti, jog jums trūksta geležies.

Visgi dažnas nuo geležies trūkumo kenčiantis žmogus į gydytojus kreiptis neskuba. Nors geležies trūkumo simptomai gali būti labai įvairūs, dažniausiai kamuoja nuovargis, koncentracijos stoka, galvos skausmas, nuotaikų svyravimai, energijos trūkumas.

Norėdami išvengti šių problemų, turėtumėte papildyti geležies atsargas valgydami kuo įvairesnį maistą, turtingą geležies, pavyzdžiui, raudonos mėsos, žuvies, avižinių dribsnių, razinų, slyvų, kopūstų, špinatų ir kitų daržovių.

Liaudies medicinos žinovai siūlo puikią priemonę, kuri labai greitai padės normalizuoti geležies kiekį kraujyje.

Jums reikės:

200 g natūralaus medaus;

150 g moliūgo sėklų (nekeptų ir nesūdytų);

1 citrinos sulčių;

100 g migdolų (nekeptų ir nesūdytų).

Sumalkite moliūgo ir migdolų sėklas maišikliu, įpilkite citrinos sulčių ir medaus. Gerai sumaišykite, kol gausite vientisą masę. Viską sudėkite į stiklinį indą su dangteliu ir laikykite šaldytuve.

Rekomenduojama vartoti 1 arbatinį šaukštelį 10–15 minučių prieš valgį, tris kartus per dieną. Gydymo kursas yra ne mažiau kaip 30 dienų, t. y. apie mėnesį laiko.

Komentarai

  • Kai trūksta geležies, reikia valgyti jos turinčių daržovių, pavyzdžiui, burokėlių. Geriausia patiems užsiauginti daržoves savame darže. Šiuo metu ieškau sėklų artėjančiai vasarai štai čia: https://www.nojus.lt/seklos-internetu

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų