I. Stulgaitės-Kriukienės nuotr.

Gatvių senienas keis išmaniaisiais

Gatvių senienas keis išmaniaisiais

Panevėžyje vienoje judriausių Smėlynės ir S. Kerbedžio gatvių sankryžoje transporto srautus jau reguliuoja naujas išmanusis šviesoforas, o dar šįmet tokie atsiras ir pačiame miesto centre.

Panevėžio savivaldybė paskelbė viešųjų pirkimų konkursą įrengti šešis išmaniųjų šviesoforų postus.

Tokį darbą pajėgių atlikti įmonių pasiūlymų Savivaldybė tikisi sulaukti iki vasario pradžios. Pirkimo sąlygose numatyta, jog nauji išmaniųjų šviesoforų postai turės būti įrengti per dešimt mėnesių nuo sutarties pasirašymo dienos.

Panevėžio šviesoforus prižiūrinčios įmonės „Eismo valdymo sistemos“ direktoriaus Tomo Smulkos teigimu, optimalus šviesoforų ir su jais susijusių įrenginių tarnavimo laikas tėra 8 metai. Iš Savivaldybės numatytų rekonstruoti šešių postų „jauniausias“, esantis J. Basanavičiaus ir Savanorių a. gatvių sankryžoje, įrengtas prieš dvidešimtmetį – 2000 metais. Nuo to laiko nebuvo atlikta nė jo rekonstrukcija.

Visą straipsnį skaitykite sausio 26 dienos (antradienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • jau matem kamscius

  • Dieve pasigailėk! Gelbėk nuo kvailų vadovų!

  • Kai prie Miltinio mokyklos išmanusis atsirado, sankryža tapo sunkiai pravažiuojama, tenka laukti ilgai visada. Išmania padaryti gali tik protingi, kodėl nesugalvojo, kad pėstieji praeina vienu metu visomis pusėmis ?

    • Atsakyti
  • reikia spet naftininkams padet prisiplesti, nebeuzilgo visi su elektra birbins… uz ka Viespatie taip baudi Lietuvos zmones?

  • Pastatyti išmanų šviesoforą tas pats kaip visur nuimti žalias rodykles. Nebepravaziuosi net pro centra.

Rodyti visus komentarus (5)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų