P. Židonio nuotr.

Gatvėse – kelininkų palikti spąstai

Gatvėse – kelininkų palikti spąstai

Anksti nagus parodžiusi žiema Panevėžio vairuotojams pažėrė išbandymų.

Tik didesniu iššūkiu nei sniegas gatvėse tapo pačių kelininkų išgremžtos ir nebaigtos tvarkyti duobės. Iškritus pirmajam sniegui gatvių tvarkymo darbai buvo numesti, tad vairuotojams belieka apsišarvuoti kantrybe, bandant įveikti kliūčių ruožus. Savivaldybė teigia, jog gatves duobėtas teko palikti dėl asfaltavimui nebetinkamų orų.

Vilties gatvės gyventojai ir joje įsikūrusių įstaigų klientai juokauja, kad kelininkų darbą padarė žiema, jų paliktas išgremžtas įvažas užvertusi sniegu. Gyventojai neslepia: per tas įvažas jiems ir Vilties gatvės remontas apkarto.

„Visi taip džiaugėsi ilgai buvusioje užmirštoje Vilties gatvėje sulaukę kelininkų. Duobėta, baisi gatvė po remonto atrodo kaip naujai nutiesta – lygi, tvarkinga. Bet kai berods spalį kelininkai susirinkę daiktus išvažiavo vietoje įvažų į kiemus palikę išpjautas plačias duobes, žmonės liko nieko nesupratę. Iš pradžių tik stebėjosi, dabar jau piktinasi“, – pasakoja Nevėžio seniūnaitė ir Marijonų mikrorajono bendruomenės pirmininkė Enrika Vitonienė.

Visą straipsnį skaitykite gruodžio 14 dienos (antradienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Galerija

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų