P. Židonio nuotr.

Gatvėse – išbandymas tamsa

Gatvėse – išbandymas tamsa

Skaitytojo pasiūlyta tema

Panevėžiečiai jau ne pirmą savaitę priversti dalyvauti išlikimo iššūkyje – pervažiuok gatve aklinoje tamsoje. Kai kuriose pagrindinėse miesto gatvėse nedega nė vienas šviestuvas, net perėjos skendi tamsoje.

Netrukus tamsa apgaubs ir vieną pagrindinių bei avaringiausių Nemuno gatvių.

Panevėžio savivaldybė panevėžiečių prašo kantrybės ir neprarasti budrumo, mat šviesa dalyje miesto išjungiama ne dėl taupumo, o vykdomų apšvietimo modernizavimo darbų. Pagal projektą vėliausiai iki metų pabaigos Aukštaitijos sostinės kai kurios gatvės dar skendės tamsoje.

Kaip pasakojo Parko gatvėje gyvenanti panevėžietė Janina, kaskart vakarais grįždama namo rizikuoja. Jau po 19 val. Parko gatvėje tamsu. Nors Kultūros ir poilsio parkas apšviestas, šviesa važiuojamosios dalies nepasiekia.

Visą straipsnį skaitykite spalio 21 dienos (penktadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • cha cha, pavėlavote su straipsniu, jau antras vakaras , kai šviesu

  • na pirmiausia tai pestieji PRIVALO deveti atsvaistus, nesvarbu ar apsviesta gatve ar ne, nes po vasaros visi atsipute, atsvaistu realiai nenesioja, o vairuotojai zinoma privalo ziureti kur vaziuoja, o ne lakstyti kaip isproteje

    • jo rytais visi laksto kai prasideda kamsciai mieste o sviestuvai jau isjungti kaip si ryt , lekia visi skrenda

  • Kniaudiškių gatvėje modernizavimo darbus atlieka 2 žmonės.Tai nieko keisto,kad viskas vyksta labai ilgai.Čia iki metų galo nieko ir nebus.

  • Panevėžys kaip netikusi karvė – vis nelaiku dulk…nas.

Rodyti visus komentarus (5)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų