P. Židonio nuotr.

Gatvės virs statybų aikštelėmis

Gatvės virs statybų aikštelėmis

Dėl remontuojamų gatvių nusidriekusius automobilių kamščius pernai keikusių vairuotojų šįmet laukia ne mažesnis kantrybės išbandymas.

Jau nuo vasaros svarbiausias miesto arterijas teks užleisti kelininkams.

Iš Lietuvos automobilių kelių direkcijos sulaukusi beveik 2 mln. 400 tūkst. eurų, Panevėžio savivaldybė rengiasi rekonstruoti dar vieną Smėlynės gatvės atkarpą bei vieną pavojingiausių mieste Dariaus ir Girėno bei Klaipėdos ir Projektuotojų gatvių sankryžą pertvarkyti į žiedinę.

Pasak Panevėžio savivaldybės administracijos direktoriaus Tomo Juknos, Kelių direkcija jau skyrusi lėšų, beliko formalumai – kad įsakymą pasirašytų Susisiekimo ministerija.

Visą straipsnį skaitykite sausio 25 dienos (trečiadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

 • Super, kad dirba savivaldybė ir miestas atsinaujina, o ne taip kaip prie mero giesmininko per gatvių duobes neįmanoma buvo pravžiuoti.

  • Aha o skaistakalnio tiltas taip ir liko išplautas eurais

 • O kaip su šaligatviais? Klaipėdos gatvės šaligatviai baisiau už kaimo keliukus. Nors kokia skaldele duobes užtaisykit, nes iki Vaitkaus stotelės nuo miesto pusės einant pro Kaziuko kamarą kojas išsisukiot galima, o į gatvę į perėją nuėjimas tai nė vienos sveikos plytelės. Eina žmonės į polikliniką į Maximą. Beržų gatvėje keičia apšvietimą, jau buvo tragiški šaligatviai, dabar visai subaigti. Apšviesti šaligatviai tragiški, o kitoje gatvės pusėje, ten kur dviračių ir aklųjų takai tamsu. Jokios logikos ir pėsčiųjų paisymo.

 • kas pakels katinui uodegą jeigu ne pats

  • jau geriau tas jusu katinas pats kelia savo uodega ir mieste tvarko gatves, negu prie buvusiu valdziu visi uodegas kelesi, o gatviu netvarke

   • Atsakyti
 • Noriu paklausti kada bus sutvarkyti Staniūnų gatvės šaligatviai, ir gal galima apšviesti prie Elkados aikštelę (už Staniūnų bendrabučių)

 • Kada Vakarinę su Alanto gatve sujungsit, kaip buvo senai planuota ???

Rodyti visus komentarus (7)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų