P. Židonio nuotr.

Gatvės rekonstrukcija augina nuostolius

Gatvės rekonstrukcija augina nuostolius

Jau daugiau kaip savaitė panevėžiečiai ir miesto svečiai priversti planuotis kitus kelionės maršrutus – arterinė Smėlynės gatvės atkarpa nuo geležinkelio pervažos iki Šiaurinės gatvės žiedo uždaryta rekonstrukcijai.

Nors Panevėžio miesto savivaldybė informavusi, kad kantrybe teks apsišarvuoti iki rugsėjo, jau sulaukta skundų – ir net ne iš vairuotojų.

Šalia rekonstruojamos atkarpos įsikūrę verslai prašo ieškoti galimybių bent iš dalies atverti Smėlynės gatvę ar kitaip organizuoti darbus, mat dėl kliūčių juos pasiekti krenta apyvarta. Tokios gyvybiškai svarbios europinės magistralės tvarkymo darbai turėtų vykti daug sparčiau – it bičių avilyje, bet visoje atkarpoje galima sutikti vos kelis darbininkus.

Visą straipsnį skaitykite balandžio 25 dienos (ketvirtadienio) „Sekundės“ laikraštyje. Prenumeruokite https://prenumerata.sekunde.lt/ – yra ir PDF formatu.

Komentarai

  • Nu tempai mūsų nestebina. Žinant kaip ir kiek laoko buvo tvarkomas centras, tai didelė užuojauta žmonėms, verslams. Firmelės prisigrobia projektų, žmonių neturi. Vieną savaitę vienam objekte, kitą kitam. Teko stebėt kaip kelias dienas vienas darbininkas su karučiu prie muzikinio teatro fontano, smėlį vežiojo.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų