Gatvėje demonstravo kovos menus

Gatvėje demonstravo kovos menus

Ateities gatvėje nukentėjo neblaivus nepilnametis.

Policijos pareigūnai gavo pranešimą, jog viešoje erdvėje, daugiabučio gyvenamojo namo kieme nenustatytas vyras įžūliu elgesiu demonstravo nepagarbą aplinkiniams ir sutrikdė visuomenės rimtį bei tvarką. Negana to, sumušė septyniolikmetį.

Respublikinėje Panevėžio ligoninėje nukentėjusiajam nustatytas dešinio šeivikaulio lūžis, čiurnos sąnario raiščių patempimas bei 2,15 promilės girtumas. Jis gydomas Panevėžio ligoninės Vaikų ortopedijos-traumatologijos ir chirurgijos skyriuje.

Gegužės 13-osios naktį neblaivus jaunuolis nukentėjo ir Biržuose. Konflikto metu nepažįstamas vaikinas jam trenkė kumščiu į veido sritį, o parkritus ant žemės – ten pat ir spyrė. Neblaivus įtariamasis, gimęs 2000 metais, sulaikytas. Jam nustatytas 2,68 promilės girtumas, nukentėjusiajam – 2,69 promilės girtumas.

Komentarai

  • Idomu ar tas nepilnametis ne tas pats erelis, kuris pavasari uz keliu kiemu nudure vyriski? Tai jis su 2 promilem turbut elgesi neadekvaciai ir kabinejosi prie praeinancio suaugusio zmogaus. Tokiam girtam snargliui daug nereikia, uzteko praeinanciam vyrui pastumti naglai besikabinejanti ir apsvaiges nuo alkoholio nepilnametis griudamas susilauze. O paskui kuria istorijos kad kazkas uzpuole.
    Kur tevai ir vaiku teises, jei nepilnametis bastosi girtas ir dar su tiek promiliu?

  • Uz neprieziura atimt is tevu ir i vaiku namus 🙂

  • Nepaskaiciavo jegu jaunuolis, turbut alkoholis sutrukde;-). Suauges vyras tai ne mociute ar moteris, is kuriu lengvai galima apimti rankines;-).

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų