Garsieji kino filmų vaikai užaugo

Garsieji kino filmų vaikai užaugo

Nors kai kurios populiariausios kino filmų juostos televizijos ekranus išvydo dar 1990-aisiais ar net anksčiau, žvilgtelėjus į šių jaunųjų aktorių nuotraukas nė nemirktelėjus būtų galima pasakyti, kokiame filme šie vaidino. Tiesa, šiandien jie visai neprimena šių žavių, filmavimo aikštelėje besisukiojusių vaikučių. Vieni jų, karjerą kine pradėję dar vaikystėje, jau atsikratė infantilumo šleifo ir tapo rimtesnių filmų žvaigždėmis, kitų gyvenime aktorystei vietos tiesiog nebeliko.

Adamas Robertas Vortonas („Mažylio atostogos“)

Turbūt daugelio lietuviškosios televizijos mylėtojų atmintyje ilgam įstrigo nuotaikingo 1994-ųjų metų filmo „Mažylio atostogos“ siužetas. Trys banditai, apsimetę žymaus laikraščio fotografais, įgyvendina savo tobulą planą. Jie pagrobia mažylį! O šį žavuolį baltapūkį berniuką, kuris, kaip vėliau paaiškėja, daug protingesnis už visus tris banditus sudėjus, įkūnijo ne kas kitas , o Adamas Robertas Vortonas – dabar jau 26-erių metų vaikinas.

Kaip susiklostė šio filmo debiutanto likimas? Niuarke šiuo metu gyvenantis A. R. Vortonas geidžiamu kino filmų veidu taip ir netapo. „Mažylio atostogos“ dar kūdikiui A. R. Vortonui buvo ne tik pirmoji, bet ir paskutinioji stotelė kino industrijoje. Dabar Adamas Robertas Vortonas kur kas mieliau laiką leidžia su saksofonu rankoje ir yra vienas iš „Phi Mu Alpha Sinfonia“ brolijos – seniausios ir didžiausios pasaulio muzikos bendruomenės – narys. Tai tiek. Pūstažandį nenuoramą berniuką vaidinęs A. R. Vortonas jam suteikta galimybe tiesiog nepasinaudojo…

Danielis ir Džošua Šalikarai („Brangioji, aš padidinau vaiką“)

Įsivaizduokite, kad jūsų tėtis tikras genijus ir neabejotinai vieną dieną išras vaistą nuo visų ligų ar būdą, kaip išspręsti visai visatai aktualias problemas. Tačiau dabar jis tik treniruojasi… O mes puikiai matėme, kuo šios treniruotės baigėsi. Pašėlęs mokslininkas, kurio sukurtas daiktų mažinimo lazeris kadaise pavertė vabalėlio dydžio nykštukais ketvertą vaikų, filme „Brangioji, aš padidinau vaiką“ sukūrė tokį lazerį, kuris didina. Ir vėl per mokslininko išsiblaškymą lazerio spindulys pataikė ne ten, kur reikia. Dvejų metų sūnelis virto 15 metrų ūgio išstypėliu, o prisilietęs prie aukštos įtampos laidų užaugo dvigubai!

Linksmoje komedijoje visai šeimai apie truputį kvaištelėjusios šeimynėlės nuotykius visų akys krypo į žavų raudonplaukį garbanių Danielį Šalikarą. Tiksliau, ne tik į Danielį, bet ir į jo brolį dvynį Džošua Šalikarą. Teisybės dėlei reikėtų pasakyti, jog ištįsusį vaikutį įkūnijo ne vienas, o du aktoriai. Kol vienas jų filmavosi, kitas filmavimo aikštelėje užkandžiavo koše ar numigdavo pietų miegelio. Žodžiu, pasikeisdami dvynukai dirbo petys į petį.

Kaip susiklostė šių dvynių aktorių karjera, prabėgus kone 27 metams po filmo premjeros? Ogi niekaip.

Paskutinį kartą girdėta, jog Džošua dabar yra „Digital Technologist“/„BRM“ Johnson & Johnson kompanijos vienas darbuotojų, o jo brolis Danielis informacinių technologijų specialistu dirba kitoje solidžioje įmonėje. Beje, abu vyrai yra ugniagesiai savanoriai viename iš Naujojo Džersio kvartalų. Matyt, gelbėti gyvybes vaikinams pasirodė kur kas prasmingesnis užsiėmimas, nei staipytis prieš filmavimo kameras.

Meri Keit ir Ešli Olsen („Pilna troba“)

Nesumeluosime pasakydami, jog serialas „Pilna troba“ buvo toks populiarus, jog čia vaidinusius aktorius vis dar atsimename iki šiol.

Dvynukės Meri Keit Olsen ir Ešli Olsen darbo sutartį „pasirašė“, kai joms buvo vos 6 mėnesiai. Mažylės pakaitomis vaidino tą pačią veikėją, Mišelę Taner, populiariajame seriale. Jau tada išryškėjo nežymūs dvynukių skirtumai – Ešli filmavimo aikštelėje beveik visuomet puldavo į ašaras, todėl pirmame sezone daugiau vaidino Meri Keit, kuri pasirodė ištvermingesnė. Kurį laiką žmonės nežinojo, kad mažąją Mišelę vaidina du identiški žmonės. Serialui einant į pabaigą buvo imtasi sparčiai pardavinėti mergaičių įvaizdį. Pramogų verslo žinovų pagalba 1993-iaisiais buvo įkurta bendrovė „Dualstar“, tiekianti vardinę dvynukių produkciją 3 tūkstančiams parduotuvių Amerikoje. Todėl nenuostabu, kad dvynukės įėjo į Amerikos istoriją kaip jauniausios milijonierės.

Po šio filmo mergaitės tapo pasaulinėmis žvaigždėmis ir dar iki dabar domina gerbėjus. Beje, šiandien jos jau suaugusios 32-ejų moterys.

1992 m. dvynės pradėjo vaidinti atskirai. Ir, akivaizdu, joms puikiai sekėsi. „Viena diena Niujorke“ buvo paskutinis jų meninis filmas, o Ešlei tai buvo ir paskutinis vaidmuo. Filmą prodiusavo tas pats „Dualstar“, o jis pasirodė 2004 m. Tais metais dvynėms sukako 18 metų, tad jos tapo „Dualstar“ prezidentėmis.

Tuomet Meri Keit atsidūrė žiniasklaidos akiratyje. 2004 m. ji patvirtino ilgai sklandžiusius gandus, kad turi valgymo sutrikimą. Mergina pranešė, kad gydosi nuo anoreksijos, bet keli rėmėjai vis tiek nutraukė ryšius su Olsen dvynėmis.

2012 m. Meri Keit pradėjo draugauti su Oliveriu Sarkozi, buvusio Prancūzijos prezidento Nikolia Sarkozi netikru broliu. 2015 m. lapkričio 27 d. už jo ištekėjo. Meri Keit sesuo Ešli vis dar poruojama su daugybe žinomų pramogų pasaulio veikėjų.

Kaip dvynėms Olsen sekasi šiuo metu? Meri Keit ir Ešli nedingo toli nuo pramogų verslo (beje, 2012 m. jos paskelbė nebevaidinsiančios), dabar jos dirba prodiuserėmis, taip pat kuria drabužius savo prekės ženklui. Olsen dvynės tikina norinčios toliau dirbti mados srityje, o ne grįžti prie vaidmenų, kuriuos vargiai beprisimena.

Medison De La Garza („Nusivylusios namų šeimininkės“)

Gabrielės Solis, kurią legendiniame seriale „Nusivylusios namų šeimininkės“ įkūnijo žavioji Eva Longorija, dukra Chuanita užaugo. Tiksliau pasakius, užaugo vos dešimties metų filmavimo aikštelėje sužibėjusi charizmatiškoji aktorė Medison De La Garza. Merginai visai neseniai sukako 17-a ir neabejotinai ji tapo tikra gražuole.

Seriale įkūnijusi viskuo nepatenkintą ir išpuikusią mergaitę Chuanitą realiame gyvenime Medison yra kur kas paprastesnė. Nors ant tuomet dešimtmetės pečių užgriuvęs žinomumas kėlė M. De La Garzai įtampą, ji sako visgi jaučianti didžiulį dėkingumą savo gerbėjams. Pastaruoju metu Medison retai matoma viešumoje, tačiau naujausios nuotraukos, pasirodžiusios užsienio žiniasklaidoje, priverčia aiktelėti – mergina virto tikra gulbe.

Koris Sevieris („Lesė“)

Kultinis filmas „Lesė“ turbūt buvo vienas iš tų, kuris prie televizijos ekranų sutraukdavo daugiausia vaikų. Drąsiojo švelniakailio šuns ir jo šeimininko nuotykiai tuomet žavėjo ne vieną. Kiekvieną dieną Lesė vykdydavo naujus žygdarbius ir padėdavo visiems, kam reikėjo pagalbos, o jos pašonėje visuomet buvo drąsusis jos šeimininkas – mielas berniukas Timis. Pamenate šį žavų brunetą? Nepatikėsite, kaip jis atrodo šiandien. Timis jau užaugo ir tapo tikru gražuoliu! Beje, Timį įkūnijęs aktorius Koris Sevieris vis dar vaidina. Šiuo metu jam 34 metai ir jis atrodo geriau negu bet kada.

Daveih Čeis („Skambutis“)

Prieš septyniolika metų siaubo filme „Skambutis“ sužibėjusi, kraupiąją Samarą Morgan įkūnijusi aktorė Daveih Čeis jau užaugo ir nė iš tolo neprimena savo garsiosios herojės. Priešingai – Daveih dabar yra labai patraukli jauna moteris.

Daveih Čeis, kuriai dabar yra 28-eri, išgarsėjo dar 2002-aisiais labai įtikinamai suvaidinusi siaubo filmo „Skambutis“ pagrindinę heroję Samarą. Už šį vaidmenį tuomet 13-metė Daveih Čeis net pelnė MTV kino apdovanojimų statulėlę už „Geriausią blogiukės“ vaidmenį.

Nors Los Andžele gyvenančios aktorės biografiją šiek tiek temdo istorijos, siejamos su narkotikais, linksmybėmis ir įtartinomis kompanijomis, Daveih vis dar aktyviai vaidina. Nors pastaruoju metu ją dažniau buvo galima išvysti televizijos projektuose, Daveih po stulbinamos „Skambučio“ sėkmės yra nusifilmavusi ir ne viename kino filme. Ji vaidino HBO seriale „Big Love“ bei įgarsino pagrindinę heroję „Disney“ animaciniame filme „Lilo ir Stičas“.

Tiesa, užaugusi „Skambučio“ žvaigždė buvo atsidūrusi už grotų: Los Andželo policija buvo sulaikiusi merginą, važiuojančią vogtu automobiliu. Daveih Čeis tąsyk sėdėjo keleivio vietoje, tačiau net ir važiavimas mašina be savininko sutikimo Kalifornijos valstijoje laikomas nusikaltimu. Už grotų atsidūrė ir vogtą mašiną tada vairavęs vaikinas. Los Andželo policija buvo pradėjusi tyrimą, kad išsiaiškintų, kas pavogė automobilį, o iki tol Daveih ne itin maloniai laiką leido areštinėje. Beje, tai nebuvo pirmas kartas, kai vaikystėje žvaigžde tapusi mergina susidūrė su policija. 2017-ųjų metų vasarį ji atvežė ir paliko prie ligoninės durų mirštantį vyrą – policija tada ją sulaikė dėl kelių eismo taisyklių pažeidimo, o vėliau ji buvo susieta ir su minėtu įvykiu prie ligoninės. Tiesa, aktorei nebuvo pareikšti įtarimai dėl vyro mirties – išaiškėjo, jog jis mirė nuo narkotikų perdozavimo.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų