P. Židonio nuotr.

„Garsas“ ne griaunamas, o perkraustomas

„Garsas“ ne griaunamas, o perkraustomas

„Kino centro „Garsas“ perkėlimo darbai, kaip ir yra numatyta sutartyje su rangovu, vyksta iki šiol. Žiniasklaidoje šiandien pasirodžiusi žinia, kad kino centras „Garsas“ yra griaunamas, nėra teisinga“, – teigiama darbo dienos pabaigoje Panevėžio miesto savivaldybės išplatintame pranešime.

Anot jo, jokių konstruktyvo demontavimo darbų rangovas nevykdė, vyksta tik perkraustymo procesas. Jo metu buvo demontuota vidaus įranga, kino rodymo aparatūra, kabeliai, instaliacinės bei garsą slopinančios medžiagos, reikalingos įstaigos veiklai pratęsti. Dėl šios priežasties neišvengiamai demontuotos ir visa tai dengusios apdailos medžiagos.

„Rangovas Panevėžio miesto savivaldybę informavo, kad pastarosiomis dienomis didelio dėmesio žiniasklaidoje sulaukusius fasado apdailos demontavimo darbus savo iniciatyva vykdė kino centro „Garsas“ darbuotojai“, – praneša Savivaldybė.

 

Komentarai

 • durnių laivas. Ir parašyk man taip, kad darbuotojai savo iniciatyva vykdė darbus. Tai gal jie ir konkursą laimėjo ir savo iniciatyva ims griauti.

 • savo iniciatyva darbuotojai išėmė langus ir išsinešė į profkę????

  • Atsakyti
 • Koks dar perkraustymas. Meluoja, net ne raudonuoja. Visą įrangą perkelia į profesinę mokyklą. Atseit, ei žmonės, nusiraminkite, mes tik perkraustome, perkeliame Garsą kitur. O paskui tuščią pastatą nugriaus pasiteisindami, kad Garsas niekur nedingo, jis persikėlė į profesinį centrą. Žongliravimas žodžiais. Ot fokusininkai.

 • Šis projektas yra afera nuo pat pradžių:
  1) Projekto studija yra absoliuti fikcija su iš lubų nuleistais skaičiais.
  2) Projektas yra Garso rekonstrukcija, nors nuo pat pradžių buvo numatyta nugriauti ir statyti naują pastatą.
  3) Projekto viešinimas buvo tik formalumas. Jis vykdomas slepiant informacija ir pateikiant tik teisingą, pritemptą ir klaidinančią informaciją.
  4) Į visuomenės komentarus ir galima konfliktą niekada nebuvo atsižvelgta. Tai ir atvedė projektą į akligatvį.
  5) Projektas yra visiškai pasikeitęs. Iš ambicingo projekto yra likęs apkarpytas nieko vertas pastatas.
  6) Pagrindinė sąlyga, tai yra Stasio Eidrigevičiaus vardo centras su jo kolekcija yra neįgyvendinamas, nes autorius atsisakė dalyvauti.
  7) Šis projektas yra pralaimėjimas visiems: visuomenei, nes jos sumokėtais mokesčiais bus pastatytas menkavertis pastatas, o institucija be jokios vizijos ir ateities; savivaldybei, nes įsiskolins projekto vykdymui ir įsipareigos išlaikyti milžinišką pastatą, o ateityje apribos galimybes vykdyti kitus projektus; meno bendruomenei, nes visi pinigai nukeliauja į betoną ir kelių “teisingų” etatų išlaikymą, kai tuo tarpu esančios kultūrinės įstaigos pasmerktos žlugti; architektui, nes jis yra išprievartautas pateikti tokį menkavertį ir pritemptą statinį, kuris jo portfelyje bus juoda dėmė. Laimėtojai yra vieninteliai. PST akcininkai, keli darbuotojai ir naudos iš tai gaunantys valdininkai.
  p.s. taip, daugelis esate teisūs, šis projektas kriminalas, bet sunkiai sustabdomas, nes tie CPVA 3mln. greičiausia pervesti ir sumokėtas avansas PST, kitaip niekas darbų nepradėtu. Projekto nutraukimas reikštų savivaldybei dideliu praradimus, nes tuos pinigus tektų gražinti, o PST netesybos abejoju ar yra mažesnė suma.

  • Atsakyti
  • Neįtikininantys argumentai ir tik neigiami, kaip į vienus vartus. Reikia pasverti abi puses,
   o jūs tik į vienus vartus, kaip avių banda. 🙂

   • Atsakyti
  • „Ir naudos is to gaunantys valdininkai“-gal galetumete savo teigini konkretizuoti apie kuriuos Jus cia?

 • Šaunuoliai tegul griauna, senai jau reikėjo.

 • sunys loja,o karavanas vis eina…cha..cha

 • kur pasisuksi musu mieste,visur tik pletkai,nezinojimas,aferos.Imkit pavyzdi is Alytaus m.ten gatves nesulyginsit su musu miestu,ten net nera apleistu mokyklu,kai nuvaziuoju pas gimines aplankyti,taip ir norisi cia pasilikti,zodziu gyvenimas Panevezyje kolkas kaip dideliam kaime

 • ar gali būti kitoks gyvenimas runkelyne? Ar būtina buvo knisti aikštę prieš trejybės bažnyčia kai merdi autobusų stotis?

 • Kaip ir visada, nuo puses statybu pritruks pinigu. O po keliu metu isaiskes valdzios grobstymo afera, kuri tesis desimt metu, ir del senaties byla bus nuotrauka.

 • gerai nuskambėjo žinia.Garsas griaunamas,o kalėjimas renovuojamas
  kad tik užtektu ryžto pastatyti

Rodyti visus komentarus (12)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų