Šįmet už valstybinius brandos egzaminus aukščiausią 100 balų įvertinimą gavo 7 rajono abiturientai – Velžio gimnazijos auklėtiniai. „Sekundės“ nuotr.

Garbinga nominacija – Velžio gimnazijos geografijos mokytojui

Garbinga nominacija – Velžio gimnazijos geografijos mokytojui

Panevėžio rajono savivaldybės taryba nusprendė Panevėžio rajono geriausio Metų mokytojo vardą suteikti Velžio gimnazijos geografijos mokytojui metodininkui Kęstučiui Bražinskui. Nominantas bus pasveikintas ir apdovanotas spalio 4 d. vyksiančiame Tarptautinės mokytojų dienos minėjime.

1982 m. tuometiniame Vilniaus valstybiniame pedagoginiame institute geografijos ir fizinio auklėjimo specialybę įgijęs K. Bražinskas turi 37 metų pedagoginio darbo patirtį, Velžio gimnazijoje dirba nuo 2005 metų, eina gimnazijos tarybos pirmininko pareigas, nuo 2009 m. – tarptautinio EQNet projekto dalyvis.

Mokytojas yra atsidavęs savo dėstomam dalykui ir mokiniams, nuolat tobulina kvalifikaciją. Su mokiniais bendrauja tarsi su jaunesniais draugais, kuriems stengiasi suteikti ne tik žinias, bet ir palaikymą. Kiekvienais metais ruošia mokinių grupę Euroscolos konkursui. 2015 metais jo ir kitų mokytojų iniciatyva šį prestižinį konkursą laimėjo Velžio gimnazija, o mokiniai gavo apdovanojimą – išvyką į EP būstinę Strasbūre.

Panevėžio rajono geriausio Metų mokytojo vardo nominacija Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus iniciatyva įsteigta 2006 metais. Vardą suteikia Savivaldybės taryba geriausio Metų mokytojo vardo suteikimo atrankos komisijos teikimu. Šia nominacija Savivaldybės taryba skatina ir pagerbia rajono švietimo įstaigų mokytojus, vadovus už praktinės veiklos nuopelnus, mokinių pasiekimus, reikšmingiausius darbus pedagogikos srityje, visuomenės demokratinės kultūros, bendražmogiškųjų ir pilietinių vertybių ugdymą.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų