Garbinga nominacija – Raguvos gimnazijos mokytojai

Garbinga nominacija – Raguvos gimnazijos mokytojai

Panevėžio rajono geriausio Metų mokytojo vardas šiemet suteiktas Raguvos gimnazijos muzikos mokytojai metodininkei Ingridai Bučinskienei. Tokį sprendimą priėmė Savivaldybės taryba.

I. Bučinskienė Raguvos gimnazijoje dirba nuo 2007 m. Mokytojo metodininko kvalifikacinę kategoriją įgijo 2014 m., pedagoginio darbo stažas – 25 m.

Mokytoja daug kartų įrodė, jog širdžiai mielas ir atkaklus darbas duoda puikius rezultatus ir motyvą siekti didesnių tikslų. Jos parengti mokiniai tampa nugalėtojais ir laimi prizines vietas įvairiuose rajono, šalies konkursuose.

I. Bučinskienės ugdomų mokinių pasiekimai džiugina ne tik gimnazijos bendruomenę, bet reprezentuoja ir Panevėžio rajoną. Šalies mokinių muzikos ir videofestivalyje-konkurse „DAINA.LT-2016“ ir konkurse „Padėk man užaugti be patyčių“ gimnazijos mokiniai tapo I vietos laimėtojais.

Šalies vaikų ir jaunimo popchorų, ansamblių ir solistų konkursui „Spindulėlis“ mokytojos kasmet parengti gimnazijos mokiniai laimi prizines vietas.

Galerija

2018 m. IV tarptautiniame vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų meninės raiškos konkurse-festivalyje „Muzikos talentų lyga-2018“ 6 klasės mokinė Andrėja Arzimanova POP muzikos atlikėjų kategorijoje laimėjo I vietą.

Tai tik dalis laimėjimų, kurių savo darbui ir vaikams atsidavusi mokytoja padėjo pasiekti ir patiems mažiausiesiems, ir vyresniųjų klasių mokiniams, perteikdama jiems ne tik meilę muzikai, kūrybiškumą, bet ir ugdydama žmogiškąsias vertybes, pareigos bei atsakomybės jausmą.

Mokytoja nuo 2014 m. vadovauja rajono muzikos mokytojų metodiniam būreliui. Ji ne tik pati nuolat kelia savo kvalifikaciją, bet ir įgytomis žiniomis dalijasi su kolegomis, rengia kvalifikacijos tobulinimo renginius, kūrybines pamokas, vykdo įvairius projektus.

I. Bučinskienė muzikos vaikus moko šiuolaikiškai, daug dėmesio skirdama informacinėms technologijoms, vesdama integruotas muzikos ir kitų dalykų (matematikos, dailės, lietuvių kalbos ir literatūros) pamokas. Už gebėjimą mokymo procese taikyti inovacijas 2017 m. nominuota Inovatyviausių mokytojų apdovanojimuose.

Geriausio Metų mokytojo nominacija I. Bučinskienei bus įteikta iškilmingo Tarptautinės mokytojų dienos minėjimo metu spalio 5-ąją.

Panevėžio rajono geriausio Metų mokytojo vardo nominacija įsteigta 2006 m., siekiant paskatinti ir pagerbti rajono švietimo įstaigų mokytojus ir vadovus už praktinės veiklos nuopelnus, mokinių pasiekimus, reikšmingiausius darbus pedagogikos srityje, visuomenės demokratinės kultūros, bendražmogiškųjų ir pilietinių vertybių ugdymą.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų