Gamtos mokykla jau pateisins lankytojų lūkesčius

Gamtos mokykla jau pateisins lankytojų lūkesčius

Iki liepos vidurio turėtų būti baigta Gamtos mokyklos pastato rekonstrukcija. Rudenį čia sugrįžę darbuotojai, mažieji gamtos mylėtojai dirbs ir laisvalaikį leis saugiose, šviesesnėse, jaukesnėse, tvarkingose patalpose.

„Dar 1934 m. statytas namas iki šiol nebuvo kapitališkai remontuotas. Natūralu, kad kultūros paveldo objektas galiausiai tapo viena didžiausių miesto švietimo infrastruktūros problemų. Pastatas ir patalpos ne tik nusidėvėjo, bet ir tapo nebesaugūs. Todėl tikrai galime pasidžiaugti išsprendę problemą“, – teigia Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Tomas Jukna.

Gamtos mokykla buvo atnaujinama siekiant išlaikyti autentiką. Pakeistos visos inžinerinės sistemos, įrengtas ir apšiltintas naujas stogas, atkurtas ir apšiltintas fasadas, nauji langai, durys (30 proc. restauruota), medinės grindys, sanitariniai mazgai, keltuvas neįgaliesiems, lietaus tinklai, elektros kabeliai ir kt.

Šiems darbams atlikti panaudota 382,3 tūkst. Eur: 303 tūkst. Eur – iš Valstybės investicijų programos, 79,3 tūkst. Eur – miesto biudžeto.
Gamtos mokyklą modernizavo AB „Statkorpas“, UAB „A. Žilinskio ir Ko“, MB „Virmalda“.
„Turime visiškai sutvarkytą pastatą, tačiau dar apleistą aplinką. Jai pagražinti skirsime papildomai lėšų iš miesto biudžeto, kad jau rudenį būtų jauku ir malonu ne tik Gamtos mokyklos viduje“, – sako Savivaldybės administracijos direktorius Rimantas Pauža.

Komentarai

  • O P.Narkevičiaus, kuris gavo finansavimą tam projektui, nepaminėjo. Kultūros lygis nėra aukštas Panevėžio miesto valdžios struktūrose.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų