P. Židonio nuotr.

Gali formuotis varvekliai – būkite atidūs

Gali formuotis varvekliai – būkite atidūs

 

Panevėžio miesto savivaldybė primena: nekilnojamojo turto savininkai, valdytojai žiemos laikotarpiu privalo užtikrinti, kad ant stogų, prie sienų, atitvarų ir kitų paviršių nesikauptų sniegas ir ledas.

Remiantis hidrometeorologijos tarnybų prognozėmis, šią savaitę oro sąlygos bus palankios susidaryti varvekliams, sniego ant stogų sankaupoms, tad kyla rizika, kad jos gali nukristi ant žmonių ir juos sužaloti.

Už gyvenamųjų namų ir kitų statinių priežiūrą atsakingi asmenys turi operatyviai organizuoti varveklių, ant stogų susikaupusio sniego ir ledo šalinimo darbus, pavojingas vietas aptverti ar kitais būdais užtikrinti praeivių saugumą. Gausiai pasnigus, statinių apžiūras būtina vykdyti dažniau, kad laiku būtų pastebėtos sniego sankaupos ir varvekliai. Nebūkime abejingi miesto gyventojų saugumui.

Nepakankami prižiūrintiems pastatus atsakingiems asmenims už nenuvalytus varveklius ar sniego sankaupas nesiėmus priemonių žmonėms apsaugoti numatyta bauda nuo 60 iki 300 eurų. Šiuos darbus turi organizuoti daugiabučių gyvenamųjų namų bendrosios nuosavybės administratoriai, daugiabučių gyvenamųjų namų ar kitos paskirties pastatų savininkų bendrijos ir kiti bendrojo naudojimo objektų valdytojai, taip pat ir visų kitų statinių naudotojai (savininkai).

Būkime atidūs eidami šalia pastatų – apsižvalgykime, venkime aukštų pastatų, įspėkime vaikus apie gresiančius pavojus.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų