P. Židonio nuotr.

Gaisras įmonėje uždūmino ir Panevėžį

Gaisras įmonėje uždūmino ir Panevėžį

Panevėžiečiams antradienio rytas prasidėjo į mobiliuosius telefonus atskriejusiu įspėjimu apie galimai padidėjusią oro taršą kilus gaisrui medienos perdirbimo įmonėje ir raginimais uždaryti langus bei vengti buvimo gryname ore.

Už penkių kilometrų nuo Panevėžio esančiuose Berniūnuose veikiančioje įmonėje „Megamas“ paryčiais, apie 5.35 val., įsiplieskus liepsnoms, gana stipraus vėjo nešami dūmai pasiekė ir Panevėžį.
„Jau kaip mane išgąsdino toji žinutė. Skaitau ir nesuprantu, pagalvojau, gal ir Berniūnų biblioteka dega“, – teigė Berniūnų bibliotekininkė Rasa Budrevičienė.
Po tokio įspėjimo moteris strimgalviais išlėkė į Berniūnus. Jau iš tolo buvo matyti greitosios medicinos pagalbos, policijos automobiliai ir daugybė ugniagesių autocisternų. Šalia gaisravietės būriavosi žmonės.
Apie 8 val. atviros liepsnos nebebuvo matyti, tačiau iš gaisravietės vėjas nešė debesis dūmų.
„Pareigūnai į gaisravietę pašalinių neleido, pabuvau tik stebėtoju. Mačiau degančią trijų brolių įkurtą medžio apdirbimo įmonę „Megamas“. Ji susideda iš trijų padalinių. Vienas brolis rūpinasi malkų ruošimu ir prekyba, kitas – medžio langų, trečias – medinių durų gamyba“, – kalbėjo į gaisrą atskubėjęs ir Panevėžio seniūnijos seniūnas Saulius Skrebė.
Bandęs teirautis, nuo ko medienos įmonėje kilo gaisras, S. Skrebė išgirdęs, jog gaisro priežastimi galėję būti elektros instaliacijos pažeidimai. Jo žiniomis, ugnis įsiplieskė ne medienos džiovykloje.
„Įvairiausi tyrėjai ir ekspertai dabar turės darbo. Jie nustatys gaisro priežastį. Girdėjau, kad įmonės turtas draustas“, – sakė seniūnas.

„Draustas turtas ar nedraustas, bet mes darbo bent jau kelis mėnesius tikrai neturėsime. Va atėjom į darbą ir matom, kad mūsų darbovietė sudegė“, – guodėsi vienas iš gaisro gesinimą stebėjusių vyriškių.

Visą straipsnį skaitykite spalio 19 dienos (trečiadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • ,kad pranese jog uzsidaryti langus,bet butu gerai jei pranestu kada jau galim juos atsidaryti.Dabar liekam nezinioje kiek laiko gaisras tesias,ar jau uzterstumas sumazejo .

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų