(BNS nuotr.)

G.Kildišienė palieka partiją

G.Kildišienė palieka partiją

Greta Kildišienė palieka Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungą. Tą patvirtino partijos lyderiai.

Šią žinią partijos pirmininkas Ramūnas Karbauskis ir Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis pranešė trečiadienį po Seime vykusio „valstiečių“vadovybės susitikimo.

„Mums rūpėjo du atsakymai, ir du atsakymus mes gavom: kad G.Kildišienė išeina iš partijos, ir kad G.Kildišienės politinės ateities mes nekuriame. Toliau partija (su ja) nebesiejama“, – sakė Seimo pirmininkas V.Pranckietis.

Partijos vadovas R.Karbauskis sakė, jog trauktis iš politikos esantis G.Kildišienės asmeninis sprendimas.

„Pas mus nėra taip, kad mes šaliname žmogų (be priežasties). Mes neturime priežasties ir niekada nebuvo, kad ją šalintume iš partijos“, – sakė R.Karbauskis, pridūręs, kad tai jos sprendimas.

„Mes pareiškimo dar neturime, tiesiog situacija klostosi taip, kad tas pareiškimas turi būti, ir jis susijęs su tuo, kad ji tikrai neteisingai kaltinama tuo, kad turi kažkokių politinių interesų. Mes niekada jokiam kontekste nešnekėjom nei apie Europos Parlamento rinkimus, nei apie kitokius rinkimus“, – kalbėjo „valstiečių“ lyderis.

„Jei publikacijose nuolat kartojamas melas, kad žmogus išleidžia knygas dėl to, kad dalyvaus politikoje, atitinkamai tą melą vienu būdu įmanoma paneigti – pasitraukti iš politikos ir parodyti, kad tai melas“, – klausiamas apie G.Kildišienės motyvus sakė R.Karbauskis.

G. Kildišienė, sulaukusi „Sekundės“ klausimo, ar jos autobiografijos leidybą parėmęs R. Karbauskis arba su juo susijusios įmonės, atsakymą nutylėjo. Panevėžietė taip pat nepanoro atsakyti, ar yra LVŽS narė ir kokias pareigas partijoje užima.

Kad G. Kildišienė, panaikinus LVŽS Panevėžio skyrių, vis tiek liko partijos nare, „Sekundei“ tąkart patvirtino viena iš partijos pirmininko pavaduotojų Rima Baškienė.

„Iš partijos narių G. Kildišienė nėra pašalinta. Ji tik nebėra pirmininko pavaduotoja ir Panevėžio skyriaus pirmininkė. Yra eilinė partijos narė“, – dar praėjusią savaitę „Sekundei“ teigė R. Baškienė.

Atnaujinus LVŽS Panevėžio skyriaus veiklą, G. Kildišienę pakeitė skyriaus pirmininku tapęs jos artimas bičiulis ir Seimo nario R. Karbauskio padėjėjas Deividas Labanavičius.

Komentarai

  • Turbut gera pasiulyma fasuoti jogurtus anglijoje gavo

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų