G. Drobužo investicijos – į loterijų ir paslaugų startuolius, dirbtinį intelektą

G. Drobužo investicijos – į loterijų ir paslaugų startuolius, dirbtinį intelektą

Statybos ir nekilnojamojo turto plėtros grupės „Panevėžio keliai“ akcininkas, pakuočių bendrovės „Ioco Packaging“ akcininkas ir vadovas Gvidas Drobužas planuoja savo internetinės loterijos organizavimo bendrovės „New Miracle“ plėtrą į užsienį, rašo portalas vz.lt.

Turtingiausiems šalies žmonėms priskiriamas G. Drobužas prieš mėnesį investavo į startuolį „Discontract“, kuris mobiliąja programėle padedantį rasti namų priežiūros paslaugų teikėjus.

Balandžio pabaigoje buvo skelbiama, kad „Discontract“ pritraukė 300 tūkst. eurų investiciją iš „Koinvesticinio fondo“ ir privačių investuotojų.

BNS taip pat anksčiau rašė, kad G. Drobužui priklauso apie 25 proc. „Panevėžio kelių“, kurie tiesiogiai ir netiesiogiai valdo maždaug 30 kelių ir geležinkelių statybos, nekilnojamojo turto plėtros, bendrųjų statybos darbų įmonių, tarp kurių yra ir viena didžiausių šalyje statybos bendrovių „Panevėžio statybos trestas“, akcijų.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų