Futbolo akademijos projektas „Greitakojai futbolininkai“

Futbolo akademijos projektas „Greitakojai futbolininkai“

Rugsėjo mėnesio paskutinę savaitę visoje Europoje buvo minima „Grassroots week“ (masinio futbolo savaitė).

Europos futbolo asociacijų federacija (UEFA), vienijanti 55 senojo žemyno šalis, kvietė organizuoti šventes vaikams ir suaugusiesiems. Lietuvos futbolo federacija taip pat aktyviai įsitraukė į UEFA inicijuotus masinio futbolo savaitės renginius. Lopšelis-darželis „Vyturėlis“ kartu su Panevėžio futbolo akademija surengė šaunų sporto renginį, skirtą pirmus žingsnius sporte žengiantiems darželinukams ir jų tėveliams.

Socialinio partnerio „Ąžuolo“ progimnazijos stadione vyko parodomoji treniruotė, kurioje savo gebėjimus demonstravo Panevėžio futbolo akademijos bei Raimundo Sargūno sporto gimnazijos futbolininkai. Po to vaikučiai varžėsi estafečių rungtyse ir bendrose su tėveliais futbolo rungtynėse. Pagainioję kamuolį, jaunieji dalyviai ir jų tėveliai buvo apdovanoti prizais – futbolo kamuoliais ir saldumynais.

Visus jaunuosius futbolininkus sveikino „Vyturio“ lopšelio-darželio direktorė Edita Tinkūnienė ir Panevėžio futbolo akademijos direktorius Darius Butkus. Jie pakvietė jaunuosius renginio dalyvius ateityje lankyti futbolo treniruotes.

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų