Futbolininkai iškovojo pergalę (foto galerija)

Dar vienas 19-ojo „TOPsport A lygos“ turo mačas įvyko Panevėžyje kur vietos ekipa pirmą kartą šiame sezone įveikė svečius iš Alytaus. Panevėžiečiai pelnė porą greitų įvarčių susitikimo pradžioje, kaip vėliau paaiškėjo, to ir užteko – rezultatu 2:0 (2:0) įveikta Alytaus DFK „Dainava“.

Rungtynių pradžia itin sėkmingai susiklostė namų šeimininkams – ranka sužaidė Renatas Banevičius, prie 11 metrų atžymos 9-ąją minutę stojęs Nikolas Gorobsovas neklydo, o vos už kelių minučių rezultatą padvigubino kamuolio iš Noelio Mbo sulaukęs Ernestas Veliulis. Federico Palacios taip pat smūgiavo klastingai, visgi, kamuolys praskriejo greta virpsto.

Kėlinio viduryje Dmytro Mandryčenko smūgiavo į artimąjį kampą, bandymas buvo blokuotas. Sužaidus pusvalandį „Panevėžys“ sulaukė blogų žinių – dėl traumos aikštelę palikti turėjo Kasparas Dubra.

Antrojo kėlinio pradžioje šalia vartų smūgiavo po Davoras Rakičius, Chibuike Nwosu vienu lietimu smūgiavo iš toli, jam iki tikslo taip pat šiek tiek pritrūko, Ode Abdullahi tolima patranka skriejo virš vartų. 81-ąją minutę N. Gorobsovas atliko pavojingą baudos smūgį, tiesa, pelnyti įvarčio jam nepavyko.

Po 19-ojo turo abi komandos pozicijų nepakeitė – „Panevėžys“ su 18 taškų vis dar lieka paskutinis, dainaviečiai su 21 tašku sąskaitoje rikiuojasi šešti.