Foteliai: kodėl jie savo forma, spalva bei stiliumi neturi derėti su sofa?

Foteliai: kodėl jie savo forma, spalva bei stiliumi neturi derėti su sofa?

Sofa bei du  foteliai – būtent tokį derinį galime išvysti dažnų namų svetainėje, poilsio ar darbo kambariuose. Tačiau nebūtina manyti, kad foteliai savo spalva, forma bei stiliumi turi derėti su sofa.

Žinoma, tikrai netrūksta priežasčių, kodėl būtent pagal šiuos aspektus reikėtų derinti išvardytus baldus, tačiau pakanka ir argumentų, kodėl galima rinktis priešingą variantą – drąsiai viename kambaryje įkurdinti savo spalva, stiliumi bei formomis nuo sofos besiskiriančius fotelius. Taigi, pats metas sužinoti apie tai daugiau.

Įvairovė, leisianti išvengti papildomų dekoro elementų

Neretai pasitaiko atvejų, kai tam tikrą patalpą siekiama įrengti turinti tik labai nedidelį biudžetą. Bene pats populiariausias sprendimas, kuris yra priimamas tokiu atveju, yra baldų įsigijimas bei dekoro elementų atsisakymas (bent jau kuriam laikui). Tačiau noras džiaugtis estetiška įvairove tikrai niekur nedingsta. Taigi, belieka tik pridurti, kad jį išpildyti bus tikrai nesunku – jei įsigysite tokius baldus, kurie yra būtini, pavyzdžiui, sofą bei fotelius, bet jie tarpusavyje nederės savo spalva ar kitais parametrais, jūs tikrai sukursite stilistinę įvairovę. Tad galite būti tikri – kambarys atrodys ypač patraukliai bei stilingai ir be dekoro elementų.

Daugiau originalumo

Šimtus kartų galima išgirsti žmones sakant, kad jie nori susikurti išskirtinius namus. Ir tai puiku, tačiau daugelis iš jų tiesiog pamiršta, kad tai padaryti – ypač paprasta. Vienas iš būdų suteikti savo namams daugiau išskirtinumo yra labai paprastas – tereikia pasirinkti savo spalva, forma bei stiliumi nederančius baldus, pavyzdžiui, sofą bei fotelius.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų