Fortūna šypsosi: FK „Panevėžys“ taurės ketvirtfinalyje gavo Pirmos lygos klubą

Antradienį Lietuvos futbolo federacijos stadione buvo ištraukti LFF taurės ketvirtfinalio burtai, kurie suvedė aštuonias komandas į keturias poras.

Vienintelės burtų traukime dalyvavusios Pirmos lygos ekipos „Panevėžys“ ir Vilniaus „Vytis“ surems ginklus tarpusavyje Panevėžyje. Turint omenyje, kokie dar klubai dalyvauja LFF taurės turnyre, panevėžiečiams burtus galima vadinti kaip tikrai gana sėkmingus.

Birželio 4 d. vykusiose Pirmos lygos čempionato rungtynėse Panevėžyje ekipos išsiskyrė lygiosiomis 1:1.

Žemiausiai reitinguota, trečioje pagal pajėgumą lygoje žaidžianti Vilniaus „Panerio“ komanda namuose susitiks su taurės nugalėtoju Vilniaus „Žalgiriu“. Intriguojanti kova laukia tarp dviejų klubų, kurie kovoja dėl A lygos medalių – Marijampolės „Sūduva“ egzaminuos „Trakų“ klubą.

Kitoje A lygos komandų dvikovoje „Jonava“ priims Kauno „Stumbrą“. Ketvirtfinalio dvikovos bus žaidžiamos rugpjūčio 26-27 dienomis. Rungtynių laikai bus patikslinti vėliau.

LFF taurės turnyrą FK „Panevėžys“ pradėjo nuo I etapo ir čia aukštaičiai 1:0 įveikė Šiaulių „Juventa-99“ ekipą. II etape „Panevėžys“ 3:0 sutriuškino A lygoje žaidžiantį „Kauno Žalgrį“. III etape panevėžiečiai per Jonines 2:1 (1:0) įveikė Telšių „Džiugą“.

Taurės finalas vyks rudenį Panevėžyje ir iki jo FK „Panevėžiui“ liko dvejos – ketvirtfinalio ir pusfinalio – rungtynės. Artimiausias rungtynes „Panevėžys“ (17 taškų, 9 vieta) žais Pirmos lygos čempionate liepos 1 dieną išvykoje su „Palangos“ (23 taškai, 4 vieta) ekipa.