P. Židonio nuotr.

Fontanas baigia šokį ant vandens

Fontanas baigia šokį ant vandens

Įspūdingomis vaizdo projekcijomis ir spalvomis visą vasarą džiuginęs Senvagės fontanas baigia pasirodymą.

Šį savaitgalį panevėžiečius į spektaklį jis pakvies paskutinį kartą.

Šį penktadienį ir šeštadienį nuo 20.30 iki 21 val. vyks paskutiniai fontano muzikiniai šviesų ir projekcijų pasirodymai, dieninė programa veiks įprastai nuo 10 val.

Artėjant šaltajam sezonui, fontanas bus išmontuotas iki kito sezono ir vėl sušniokšti turėtų gegužę.

„Pagal pirminį planą šį savaitgalį bus paskutiniai Senvagės fontano pasirodymai. Nuo pirmadienio prasidės jo išmontavimo darbai ir turbūt truks keletą dienų“, – teigė Savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna.

Anot jo, gilėjant rudeniui, pradės intensyviau lyti ir bus sudėtingiau iš vandens ištraukti fontano įrangą. Be to, esant šlapiai dangai sudėtingiau būtų išsaugoti ir naujai sukurtą gražiausios miesto vietos – Senvagės – infrastruktūrą.
Miesto fontanų prižiūrėtojams šįmet daugiausia problemų kilo dėl šniokščiančio Senvagėje. Jį ištraukus iš vandens, bus patogiau apžiūrėti, kas nutiko įrangai, ir per žiemą ją sutvarkyti.

Kitus miesto fontanus, jei staigiai ir smarkiai neatšals, planuojama išjungti artėjant lapkričio 1-ajai.

Laisvės aikštės fontanas šiemet veikė be rimtesnių gedimų. Visgi dėl jo buvo kilusi kita problema – pavogtas brangus purkštukas.

Anksčiau daug rūpesčių kėlęs fontanas Kultūros ir poilsio parke po remonto veikė be trikdžių. Pasak T. Juknos, įmonės „Aukštaitijos vandenys“ darbuotojams pakeitus fontano detales, kurios buvo įdėtos netinkamos, jokių gedimų nebebuvo.

Rugsėjį įjungtas naujasis Nepriklausomybės aikštės fontanas dar šiemet rangovų turėtų būti perduotas Savivaldybės žinion ir kitais metais džiuginti visą šiltąjį sezoną.

 

Komentarai

  • ir kitus isjungti,Jau i juos ziurint dar salciau darosi,nebeatitinka paskirties .Bereikalingas lesu svaistymas,pataupykim vasarai,kai bus silta.

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų